Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Free 50 i Liberty 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Posto vec nekoliko hiljada ljudi u Srbiji vozi ove skutere mislim da bi bilo dobro da imamo jedno ovakvu temu, da bi razmenili iskustva i pomogli jedni drugima sa savetima. Pozdrav svima![/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

vozio sam oba po meni je liberty malo trom iako ima veccu kubikazzu...

dok mi je free best buy definitivno za tako male pare sad zavisi na kako koeg naidjesh...

npr ima ortak jednog i ide jako dobro a drugi je kupio na istom mestu dan posle ovog prvog i posle 200 km-a muje otishao cilindar u q...

sve u svemu ova dva modela nisu losha...

ukoliko sluzze za prevoz sa jednog mesta na drugo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Ja sam Piaggio free kupio pre tri nedelje i prezadovoljan sam. Presao je 33.000 ako je to tacno. Skinuta mu je blokada i bez problema ide 70, a vozio sam ga i osamdeset na sat.Vrlo je startan.

Mogao bi neko da napise nesto o uljima koja se koriste, da li koristiti dvotaktol mineralni ili sinteticki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

ja koristim koe stignem i mineral i sintetiku samo ako menjash sa jednog na drugo sipash malo goriva ali samo malo...

ja preferiram mineralno kao shto je STIHL koristi se za kosilice i dosta je skupo.... a kosilice se vrte na 20 000+ rpm... znachi ako hoccesh mineralno uzmi stihl...

 

a ako hoccesh sintetiku onda uzmi castrol tts ili motul full syntetic...

 

sipaj i vozi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ljudi šta za te pare ima da se kupi drugo. Po meni mnogo bolje od onih "no name" kineza koji više lièe na uveæane igraèke, koliko im je precizna završna obrada.

 

Kome nije daleko, ode u Veronamoto u Èaèku, imaju jedno 50 komada minimum. Izabere lepo najoèuvaniji i tera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

50 ccm kupi ako želiš da te pokupi neki autobus GSP-a na nekoj uzbrdici... 125ccm je ozbiljnija sprava, a možeš i nekažnjeno da se provozaš po nekim deonicama autoputa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Vozio sam librety, dobar je i ima veeelike tockove :D Ne znam kakav je free ali ja bi liberty, zbog kubikaze.Jos ako nesto smuvas pa ga registrujes na malu tablu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
50 ccm kupi ako želiš da te pokupi neki autobus GSP-a na nekoj uzbrdici... :D

 

Moj Piaggio ide 60 na uzbrdici,ja doduse imam 70 kg,retko koji bus GSP moze brze! A kao cujem nece niko vise preko veze da registruje liberty na 50 kubika,koliko cujem da su poceli da kontrolisu,pa niko u sup-u nece da rizikuje.Kako cujem u hrvatskoj vec proveravaju dali je na motorima skinuta blokada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
Bas neverovatno da nema ljudi u ovoj temi' date=' vidim da je chitate a niko da se uljuci. LENSTINE :)[/quote']

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=1464&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=skuteri+po%9Atar

 

O ovim skutrima smo dosta prièali, nismo lenji, nego ne bi da se ponavljamo. Koristite pretragu pre postavljanja nove teme.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja