Jump to content

Moto Zajednica

Hitno skupljanje novca za Boleta

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Zlatibor

Treba mi jedna informacija, decko iz Svedske zeli da uplati novac ali mu trebaju instrukcije za uplatu. Poslala sam mu one instrukcije sto ste objavili za placanje u eurima ali mu traze neki SWIFT kod pored IBAN-a.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Moram priznati da je baner pun pogodak !!!

Ja se vec desetak dana spremam da odem do banke ali nikako da mi se sloze kockice :( Kad sam negde u gradu i kad mi je zgodno da svratim do banke setim se da uplatim ali  nemam broj racuna i ostale podatke .Obicno se kacim na sajt ili kasno uvece ili ranije ujutro i kad god otvorim forum baner me pogodi kao grom iz vedra neba  ??? !!! Tako svaki dan do jutros - kad sam otvorio forum i video baner istog momenta sam se obukao i otisao do banke . Najzad UPLACENO i nadam se da nije kasno ! Svaka cast urednicima sto misle umesto nas zaboravnih pa mozda cak i neodgovornih !!! 

Stvarno sam bio  ljut na sebe  >:( a danas se osecam sjajno :)

Veliki pozdrav Boletu i svim dobrim ljudima koji ucestvuju u akciji !!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Evo mali update, ja danas bio da uplatim po upustvima iz predhodnih postova, i zena sto radi za salterom rece nemoze ovako i otkuca mi ona kako treba, pa evo objavljujem prepravljenu verziju, koja moze da olaksa postupak i mladjim clanovima koji nemaju iskustva sa placanjem preko racuna

post-3674-1287902719698_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Kepo, napiši koliko je još potrebno, tako ćemo lakše pratiti.

 

Jos ovoliko.

 

Uh brate. Lose je vreme.

 

Nista napravicemo jos jedan krug.

 

Ljudi dajte da se jos malo odreknemo necega u svom zivotu da bi

Bole imao svoj !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

@ RS

 

Prikupicemo mi sutra jos neki dinar na nasoj voznjici. Prijavljeno je oko 40 motora, tako da bi trebao da legne jos neki dinar.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

da li se neko setio da ponudi nekim sponzorima da daju lovu pa da im se okaci reklama, baner ili sta god vec na ovaj sajt i na taj nacin se brze skupi potrebna suma.

mozda je vec bilo reci o ovome u prethodnim postovima, ako jeste onda se izvinjavam na ponavljanju (ne mogu da citam sve postove), ako nije onda ljudi razmislite o tome, ovako sa uplatama po 1-2K dinara cekace covek jos dosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Clanovi BJBikersa koji su ucestvovali na danasnjoj voznji Beograd - Rudnik - Beogad, skupili su 9200 dinara + 10EUR + 10 USD. Novac ce biti uplacen sutra. Drzi se Bole!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Clanovi BJBikersa koji su ucestvovali na danasnjoj voznji Beograd - Rudnik - Beogad, skupili su 9200 dinara + 10EUR + 10 USD. Novac ce biti uplacen sutra. Drzi se Bole!

 

 

 

Svaka cast ljudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Боле, уз тебе смо!!!

 

Брз опоравак желим, као и повратак на друм!

Поздрав.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Juče sam bio sa Boletom.Dobra vest je da su ga pozvali u Rusiju (mislim da je rekao da ide 21. ali nisam sasvim siguran) a loša vest je da mu fali još 5000 eura.Mislim da je sada pravo vreme da se obrne drugi krug ove akcije i da svi koji su uplatili,a i oni koji nisu uplate još jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Juče sam bio sa Boletom.Dobra vest je da su ga pozvali u Rusiju (mislim da je rekao da ide 21. ali nisam sasvim siguran) a loša vest je da mu fali još 5000 eura.Mislim da je sada pravo vreme da se obrne drugi krug ove akcije i da svi koji su upaliti,a i oni koji nisu uplate još jednom.

Da, Bole ide 21. i ko je mislio priložiti sad je pravo vreme,

i da obavestim da će i na Moto berzi Novi Sad 19.04. biti organizovano prikupljanje para, pa eto prilike za uskršnji poklon :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja