Jump to content

Moto Zajednica

Koja voznja iz 2008-me vam je posebna?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Jedina ozbiljnija, Tara-Perućac. Ali zato odlična, počevši od puta (odličan, pogotovo deonica Šabac-Valjevo), pa do prirode usput i na cilju na Perućcu. Klopa i kupanje - vrhunski! Za naredne sezone za svaku preporuku. ;D

post-3663-12879013480455_thumb.jpg

post-3663-12879013482377_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kanjiža
  • Motocikl: GSX1300R

Definitivno tura do Italije,preko Madjarske,Slo,Austrije. Cilj:poseta fabrici u Maranellu...

Predjeno 2308 km i 800m tačno. ;D

Jes da nas je kisa tukla na pocetku puta pa sve do SLO,ali sta ćes i to je u pakli... Evo i par slicica.. ;D

post-3780-12879013616323_thumb.jpg

post-3780-12879013616632_thumb.jpg

post-3780-12879013616918_thumb.jpg

post-3780-12879013617467_thumb.jpg

post-3780-12879013642676_thumb.jpg

post-3780-12879013643257_thumb.jpg

post-3780-12879013643811_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Definitivno tura do Italije,preko Madjarske,Slo,Austrije. Cilj:poseta fabrici u Maranellu...

Predjeno 2308 km i 800m tačno. ;D

Jes da nas je kisa tukla na pocetku puta pa sve do SLO,ali sta ćes i to je u pakli... Evo i par slicica.. ;D

Auu, prijatelju, pa ovo zasluzuje posebni putopis...koji, bar ja, nisam video! Bilo bi lepo da si das malo truda, radi ostalih (znaci: vreme putovanja, ruta, troskovi, utisci sa puta i odredista, mesta gde ste spavali...itd., bar ovde imas da vidis veoma lepih primera).  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Dobanovci

Nemam slika ali izdvojio bi voznju na MAKEDONIJA reliju, Jurcali smo kroz celu makedoniju a policija nas je usmeravala na bitnim raskrsnicama znaci bez ogranicenja pun gas, dosta kilometara u tri dana, jedino se bunio moj Kolega koji je pusac sto nismo stajali nikada nego samo kada sprzimo rezervoar goriva, tada je mogao da zapali dok ja odem do WCa igas dalje.

Druga za mene veoma bitna voznja je odlazak u Brno na GP mada je autoput bio dosadan Varaderu na 180 i meni koji ga nisam spustao ispod toliko nebi li sto pre stigao do drugara koji su prethodni dan otisli a ja zbog obaveza ostao. Najajaci dogadjaj doduse nenameran je kada smo ostali do ponedeljka ujutru i kada sam ja cuo motore najace klase na stazi nagovorio drustvo da se provozamo motorima do starta i bez ogranicenja usli na tribine i gledali Rosija, Stonera i ekipu kako nesto steluju na svojim motorima i isprobavaju uradjeno, sledeece godine sigurno ostajem do ponedeljka sto i drugima preporucujem ! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

uh,sjecam se tog osecaja,pun dzep para honda kao i uvijek spremna,preko 1000 kilometara za tri dana,a nisam bio sam,zelenkovac,mrkonjic grad,jajce,krupa na vrbasu,banja luka,kozara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Stromcina

Jaooo! Sve su bile posebne! Palic, Bjeljina, Vrsac, Umag, Lalajkova tura po krivinama oko lajkovca, Arandjelovca i okolnih serpentina, Vlasina, Kopaonik, Jahorina, i dr! Zbog ljudi s kojim sam podelio ta iskustva i zbog zgoda i nezgoda na istim ostaju zauvek u nezaboravnoj arhivi secanja...

Pozdrav svima sa tih tura!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja