Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki vn 800 kupovina

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Sprint prince 125

Pozdrav svima.

Prodao sam sprinta i sada sam u potrazi za drugim motorom. Srce najvise vuce ka Kawi Vn 800:)

Mozda je krupan zalogaj posle 125 ccm ali osecam da bih mogao da se nosim sa njim. Ima trenutno jedan primerak na polovnim automobilima 1996 godiste, i sa cenom se uklapam. E sad, zanima me misljenje iskusnijih kolega, da li je pametno kupiti motocikl star 25 godina?:stabre: U osnovi se vodim logikom da su ti motori ranije kvalitetnije radjeni nogo današnji, ali opet su tu godine, kilometraza... ako ovu temu cita neko od vlasnika ovog modela bio bih jako zahvlan na mišljenju i nekom savetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Prije par godina sam imao jedan odlican primjerak 2004. god. Iako nisam ljubitelj tog tipa motora , to je sjajno motorce. Lijep polozaj, sjedi se nisko, odaje osjecaj sigurnosti u voznji. Ne ide posebno, ne koci sjajno ali i dalje je odlican za voznju ako nemas prevelike apetite i ocekivanja. Prodao dam ga iz razloga sto moji drugari ne voze taj tip motora pa se ne uklapam u stil voznje. Moras imati drustvo sa slicnim motorima ili da se vozis sam. Vazno je da je primjerak  u sto boljem stanju i uzivanje ja zagarantovano.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Čoper se svakako ne kupuje zbog voznih karakteristika i dobrog kočenja. Ako ti je lijep, ako je u dobrom stanju i ako ti se uklapa u budžet uzimaj.

Posle Sprint Princa 125 će ti biti kao avion ali polako i navići ćeš se na veću težinu i inerciju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Srbobran
  • Motocikl: Honda vt 750 c

pre kupovine sam dobro prostudirao raznorazne forume i mišljenja o čoperima i kruzerima jer mi se sviđa taj tip motora. jako sam bio zagrejan za dragstara 650, ali mi je uživo delovao mali zbog moje visine 180 sa 100 kg pa sam se odlučio za Shadow 750. između ostalog i godišnja registracija je manja od vn 800. za sada se nisam pokajao. E, sad o ukusima se ne vredi raspravljati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Sprint prince 125

A svidja se i meni vt 750, pa mozda do te mere da bih mogao da kazem da mi je to dream bike. Ali mi se ne uklapa u budžet bar za 1000 evra, pa mozda i vise. Možda bi neki vt 600 uso u izbor, mada je trenutno slaba ponuda. Sad mi najvise pažnje privlači ovaj vn 800, samo sam malo skeptik zbog starosti motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Pre 15-20 godina sam se i ja zapalio za kupovinu istog modela. Cak sam razmatrao i kupovinu novog VN 900. Na kraju, ne secam se vise detalja, sam se odlucio za EN 500.

 

Srecno sa kupovinom!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Srbobran
  • Motocikl: Honda vt 750 c

Da Vas ne zamaram puno, ali kruzeri nisu tip motora za neko forsiranje, tako da ako je u odličnom stanju vredi pazariti. Naravno, nemožemo videti šta je unutra u motoru ali i sam izgled govori za sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Nord of country
  • Motocikl: Kawa V2

Imao sam VN800Classic tri godine, kupio novog. Šta reči? -nije to vrsta motora za jurenje, brzinske rekorde, raketna ubrzanja.... Godišnje sam imao 15-20 hiljada kilometra. Kada si jednom u petoj brzini, vuče skoro od same nule.. ajd, od 50/sat bez problema. Bio sam zadovoljan, da skratim. Sada imam VN900Classic, več 14 godina. Znači...da mi odgovara. Ima sve, što mi je kod 800 ''nedostajalo'' -obe disk kočnice, zubati kaiš,...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja