Jump to content

Moto Zajednica

Moj prwi put...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

E Pa momci,sada mogu da se "pohwalim" da sam sinoc prwi put.... POPIO PRIJAWU!!!!! :x Zamislite.... otishao do diskoteke,bio sa dewojkom,swe do yaya,a u blizini mi je bio i cale,i kaze mi da ima murije (Iz Smed. Palanke,owi domaci su wec nawikli na ja),i mi izashli (ja i ortak) i prichamo kod motora,i ja widim da florida prolazi pored. Tada nailazi moj matori i stane i mi tu prichamo,zezamo se. Florida se wraca ka stanici. Ja kazem caletu da sam umoran i da cu da idem kuci,on mi kaze "idi widi da li stoje na raskrsnici,pa ako ne stoje ti brishi kuci,a ako stoje ti sachekaj da odu". E sad,postawlja se pitanje zashto sam ja bio glup i inisam otishao peshice da widim da li su otishli? Stwarno ne znam. Nego ja fino kresnem besnilo,i krenem ka raskrsnici,jer sam planirao odmah da produzim kuci. kad ja tamo,ono medjutim ali jok! Iskache pandur iz kola... :roll: Dobro weche- dobro weche... Mislim se "ku*&c moj dobro,ali ajde... :x ..." Isprawe? Dozwolu nemam,saobracajna kod oca,otac 100 metara nize...Odem ja po oca,dodje on (ljut,narawno),motor neregistrowan... Utwrdjeno je da je Nevenkic /Dragan/ Jasmin uprawljao neregistrownim motociklom marke jamaxa ( :!: ) bez izdate dozwole za gore nawedeno wozilo......... od 5-25000... :cry: Sad da prodam motor da kupim konopac da se besim. Josh mi nisu dali da odwezem motor,jer je neregistrowan,pa kad mi je cale mrtaw hladan rekao : "Ma nema weze bre,idemo mi da spawamo,oni neka chuwaju motor celu noc,ne smeju da ga ostawe" oni mi dozwole da ga odwezem. Inache to je se desilo sinoc oko 02:00, u Selewcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Brate, opusteno, to je samo jedna. Sta ja onda treba da kazem? :roll: :lol:

 

P.S. Ko ti je pisao posto sam ja bas napusio neke smradove u Selevcu koji su meni hteli da oduzmu motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Brate' date=' opusteno, to je samo jedna. Sta ja onda treba da kazem? :roll: :lol:

 

P.S. Ko ti je pisao posto sam ja bas napusio neke smradove u Selevcu koji su meni hteli da oduzmu motor?[/quote']

Jebem li ga,neki mali crni chini mi se da je ganci,ali bila je i jedna zenska sa njim. Ma teraj ih u kurac, meni nisu dozwolili da wratim motor kuci,pa kad je dragan pomenuo da moraju da ostanu celu noc da ga chuwaju oni posle kao "ajde,wozi..." Ma swe su bre to smradowi :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Propisi su propisi..

 

(sto si stao, panduri te ne bi jurili, trebao si da raspalis po gasu) Zapamtili bi te, ali sutra bi vec registrovao motor pa bi bilo sve ok, ili bi se jurio sa njima u nedogled :D :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ako ti je prva kazna sticice ti poziv za sudiju za jedno 3-6 meseci, a onda presuda za opet jedno 3-6 meseci sa dve uplatnice, jedna je 3.000 din za kaznu , a druga je 500 din sudiji za burek. To je za voznju bez "A", a za neregistrovano vozilo ne znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Moguce da ce ti staviti ukor i polati te na razgovor u centar za socijalni rad i platices sudske troskove u iznosu od 500 dinara.

Ni sam ne znam koliko puta mi je bilo tako...

 

Inace, kod bilo kog sudije kad odes pozovi se na moje ime... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Ako ti je prva kazna sticice ti poziv za sudiju za jedno 3-6 meseci' date=' a onda presuda za opet jedno 3-6 meseci sa dve uplatnice, jedna je 3.000 din za kaznu , a druga je 500 din sudiji za burek. To je za voznju bez "A", a za neregistrovano vozilo ne znam...[/quote']

 

Aha... bilo nekad. :(

 

Meni stigao poziv za 10 dana, presuda odmah. Sreæom, sudija mi dade minimalac (5500 za A) i na 4 rate. Doduše, par dana posle prijave sam i položio tako da sam imao dozvolu kad je bilo suðenje, verujem da je to uticalo na kaznu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Ako ti je prva kazna sticice ti poziv za sudiju za jedno 3-6 meseci' date=' a onda presuda za opet jedno 3-6 meseci sa dve uplatnice, jedna je 3.000 din za kaznu , a druga je 500 din sudiji za burek. To je za voznju bez "A", a za neregistrovano vozilo ne znam...[/quote']

 

Aha... bilo nekad. :(

 

Meni stigao poziv za 10 dana, presuda odmah. Sreæom, sudija mi dade minimalac (5500 za A) i na 4 rate. Doduše, par dana posle prijave sam i položio tako da sam imao dozvolu kad je bilo suðenje, verujem da je to uticalo na kaznu....

 

Moze biti. Vremena se menjaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Propisi su propisi..

 

(sto si stao' date=' panduri te ne bi jurili, trebao si da raspalis po gasu) Zapamtili bi te, ali sutra bi vec registrovao motor pa bi bilo sve ok, ili bi se jurio sa njima u nedogled :D :twisted:[/quote']

Ma nisam hteo nishta da rizikujem,jbg,ne daj Boze neshto da se desi... Pare ce se platiti a ziwot je samo jedan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: dubai

e da su te uvatili u Dubaiu,verovatno bi prepricavao dozivljaj nakon 6 meseci po izlasku iz zatvora,a sa motorom bi mogao da se pozdravis.

Mogao bi uz ludu srecu da prodjes bez zatvora,al bi ti sudjenje svakao sledilo,a zaplana motora u svakom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Moguce da ce ti staviti ukor i polati te na razgovor u centar za socijalni rad i platices sudske troskove u iznosu od 500 dinara.

Ni sam ne znam koliko puta mi je bilo tako...

 

Inace' date=' kod bilo kog sudije kad odes pozovi se na moje ime... :wink:[/quote']

Ma ja molim Boga da bude samo to :moli: umem ja sa psihicima :lol: P.S. Pozwao bih se ja na twoje ime,ali plashim se popicu pendrek... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Ako ti je prva kazna sticice ti poziv za sudiju za jedno 3-6 meseci' date=' a onda presuda za opet jedno 3-6 meseci sa dve uplatnice, jedna je 3.000 din za kaznu , a druga je 500 din sudiji za burek. To je za voznju bez "A", a za neregistrovano vozilo ne znam...[/quote']

Ma to je cale kriw shto nije registrowao motor. A ako bude tako kako ti kazesh- imash pice od mene :jos_piva:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
e da su te uvatili u Dubaiu' date='verovatno bi prepricavao dozivljaj nakon 6 meseci po izlasku iz zatvora,a sa motorom bi mogao da se pozdravis.

Mogao bi uz ludu srecu da prodjes bez zatvora,al bi ti sudjenje svakao sledilo,a zaplana motora u svakom slucaju[/quote']

Nemoj da prichash da su tako zeznuti??? :shock: Ali opet- to je zakon,a ne owo kod nas... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Moguce da ce ti staviti ukor i polati te na razgovor u centar za socijalni rad i platices sudske troskove u iznosu od 500 dinara.

Ni sam ne znam koliko puta mi je bilo tako...

 

Inace' date=' kod bilo kog sudije kad odes pozovi se na moje ime... :wink:[/quote']

Ma ja molim Boga da bude samo to :moli: umem ja sa psihicima :lol: P.S. Pozwao bih se ja na twoje ime,ali plashim se popicu pendrek... :P

 

Probaj pa vidi. :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja