Jump to content

Moto Zajednica

Traktoristi na drumu

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Jooooj, kad vidim neosvetljeni traktor nocu, ja poludim.  >:( A valjda i milicija nesme da ih dira jer su kao to poljuprivrednici pa da se nebune, jer odmah blokiraju puteve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Na ibarskoj magistrali uvek pred zimu ima neki traktorista sa punum prikolicon drva bez svetiljki (izlupo ih po sumi ??? ??? ??? ??? ??? ???), A zbog blata na putu mogu samo da pizdim .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ma kad vidim traktor i nekog cicu na njemu kocim panicno  :-[ :-[ :-[

jer nikad neznas gde ce da skrene ,,kad ce da skrene,,a ne zna ni on...

a o nocnom osvetljenju i da nepricam,,90% ih je ne osvetljeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

pa kod nas u vojvodini leti kada je zetva i kada se vozi slama,vrse soja ,zito ,berba kokuruza u jesen neosvetljene traktore nocu mozete videti kao dobar dan oprez

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Najgore je u jesen i pred zimu za vreme poljskih radova, a posebno one razne siroke prikljuchne mashine koje naravno nemaju nikakvo osvetljenje. Dok shvatish koliko je siroka mashina , vec si se zakucao u nju. Moj prijatelj je pre neku godinu naleteo na potpuno neosvetjen kombajn i otvorio novi Wartburg ko sardinu, od prednjeg do zadnjeg migavca, srecom ostao nepovredjen.

 

A poloprivrednici u vreme radova vole i da popiju, tako da je zabava kompletna.

 

>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Jeste da verovatno nije sa traktora ali je juce na jednom kruznom toku u Kg-u bila prosuta psenica. I to bas lepo rasporedjena po asfaltu. Srecom, na vreme sam video inace bi bilo klizanje  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

pa kod nas u vojvodini leti kada je zetva i kada se vozi slama,vrse soja ,zito ,berba kokuruza u jesen neosvetljene traktore nocu mozete videti kao dobar dan oprez

 

 

Ma sta pricas? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Sta su stavili ovoliko teksta, kao da ce oni to da citaju, trebali su slike ali jos vece i upecatljivije a slovima ili brojevima da napisu kazne za sve i svasta sto cine u saobracaju, pa bi onda sve gledali i citali i te kako!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

meni je jednom izleteo trakor sa plugom na glavni put.. da nisam imao dobre kocnice preseko bi me na pola 100%.. bez zmigavca, bez icega, a ja ga nisam video, kocio bi sigurno i ranije... jedva zivu glavu izvukoh, a on, mislim da me ni posle nije video...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Veliko Gradište

Malo tolerancije nisu svi traktoristi takvi ima ih i gorih ;D ;D . Šalu na stranu deda ima dva komada i nijedan nije osvetljen ali nikad i to garantujem nije vozio noću bez svetla. Traktori su obične krntije stare 20+ godina a kvare se kao ludi, plus svi razbiju signalizaciju za godinu dana. Popravke su skupe, nemaju ljudi para i ne treba ih kažnjavati ali noću nikako neosvetljen. Tada bi ga trebalo isključiti iz saobraćaja , zapleniti vozilo i odšlepati do servisa a onda i murija i servis po leđima. Međutim u poslednje vreme kod nas u okolini Požarevca pojavila se druga vrsta kamikaza koji su već preuzeli odgovornost za smrt dvoje mladih bajkera. To su neosvetljeni kamioni i to dve vrste: pčelarski i otpadni(ljudi koji kupuju otpad po selima). Velika većina njih nikad izgleda nije ni bila na tehničkom jer je skoro 100% njih neispravno. Nekoliko njih nema nikakvo osvetljenje nazad a piče 24/7. Prođu pored pandura a ovi okrenu glavu da ih ne vide ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Malo tolerancije nisu svi traktoristi takvi ima ih i gorih ;D ;D . Šalu na stranu deda ima dva komada i nijedan nije osvetljen ali nikad i to garantujem nije vozio noću bez svetla. Traktori su obične krntije stare 20+ godina a kvare se kao ludi, plus svi razbiju signalizaciju za godinu dana. Popravke su skupe, nemaju ljudi para i ne treba ih kažnjavati ali noću nikako neosvetljen. Tada bi ga trebalo isključiti iz saobraćaja , zapleniti vozilo i odšlepati do servisa a onda i murija i servis po leđima. Međutim u poslednje vreme kod nas u okolini Požarevca pojavila se druga vrsta kamikaza koji su već preuzeli odgovornost za smrt dvoje mladih bajkera. To su neosvetljeni kamioni i to dve vrste: pčelarski i otpadni(ljudi koji kupuju otpad po selima). Velika većina njih nikad izgleda nije ni bila na tehničkom jer je skoro 100% njih neispravno. Nekoliko njih nema nikakvo osvetljenje nazad a piče 24/7. Prođu pored pandura a ovi okrenu glavu da ih ne vide ???

 

Ne vide ih u mraku, kad su neosvetljeni!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Klicevac

Slazem se sa vama ali dali vi stvarno mislite da neko voli da vozi po mraku bez svetla nego braco moja samo  vi postujte pravila saobracaja i nece vam oni nista smetati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja