Jump to content

Moto Zajednica

Juzni Bulevar 5.5.2018.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i

Danas oko 2 lezi motor na prvom semaforu u Juznom Bulevaru,pored Enmon-a,auto stranih tablica stoji malo uzbrdo prema gradu i dve zene pricaju,na zidu stoji bela kaciga.

Motor je cini mi se stariji,sa druge strane ulice sam video samo tockove pa ne znam koji je model.Napravio sam krug i od prekoputa pogledao da li mogu nesto da pomognem ali izgleda da vozac vec nije bio tu i da se cekala policija ili je devojka koja je pricala mozda vozila motor.

Nadam se da nema teze povredjenih.

Inace ta raskrsnica je zlo,odnosno zlo je stoka koja skrece bez migavaca i maska koja se pravi od ovih koji se ukljucuju u  Juzni bulevar i skrecu levo na obe strane.Ne znam sta se ovde desilo ali pazite se maski (auto koji stoji i ceka da skrene levo zaklanja vidik na one iza njega i odjednom iza njega iskoci manijak kome se zuri,uglavnom ili u krsevima ili u dzipovima, i isece vozilo koje ide pravo kroz raskrsnicu).

Kaubojstina kao i svuda podpomognuta losim propisima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Bio sam svedok tog događaja. Momak na motoru je na svoje zeleno išao pravo ka Autokomandi a Bugarka koja je iz Južnog bulevara skretala levo za Mihajla Gavrilovića ga je isekla. Kad je stigla policija mrtva 'ladna izjavila da nije kriva jer je i njoj bilo zeleno a motor se odjednom tu stvorio. Odmah je zvala ambasadu. Odvezli su je policajci sa sobom. Njemu je urađen alkotest - 0.0.

 

Momak je prošao sa lakšim prelomom ruke i u svesnom stanju je odvežen u UC. Bio je blago ugruvan. Ja sam odvezao njegovu devojku koja je došla nedugo posle udesa i dao joj par saveta za dalje. Reče da zna sve, ima iskustva.

 

Motoru pokrivljene viljuške, odrana bočna dekla i rezervoar, biće brzo na putu.

 

Evo koja fotka sa lica mesta:

 

DSC_0596.thumb.JPG.6dbb6f2a730bf6e5bab26f5a49a061f0.JPG

DSC_0594.thumb.JPG.e6c9e60838967ac946aabbba617dbd59.JPG

DSC_0595.thumb.JPG.5615a601d04c9c3d1f1e383ac4ed73fd.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Sta ce joj ambasada ako nije kriva? A i ako jeste, pravno gledano to je saobracajni prekrsaj a osiguranje pokriva stetu ostecenog. Hladno i surovo.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja