Jump to content

Moto Zajednica

Trace Badgers 2017 Molim da svi takmicari pogledaju

Recommended Posts

• U prolazu, 2 postova

Trace badgers 2017 godina, zavrsio sam sa 1 mestom u B kategoriji!!! Sa boljim vremenom od svih ostalih takmicara krenuo sa startnom pozicijom 12 po redu a zavrsio trku 2 !! Zatim sugecijama i namestaljkama po zavrsenom takmicenju zavrsio na 5 mesto! GPS koji je ubacen u ranac navodno zakazao i kratio sam stazu svaka traka tj trakice koje su oznacene na trasi me je udarila u rame i vozili smo nas trojica isto sve jedni za drugim kada sam ih stigao tj dva takmicara iz raske koji su krenuli mnogo pre mene pri kraju trke sam ih prestigao i stigao mnogo pre njih na cilj trke, hvala puno organizaciji Pmk Jazavac Raska na namestaljci i da znaju svi ostali takmicari koji su vozili trku da je jedna velika namestaljka, ovim upucujem da je ovo moja prva i poslednja trka u Raski!!! Kada sam gledao Tracker kada me je pozvao covek iz organizacije "Pmk Jazavac" sa GPRS signala, Slovenac koji je pratio sve, rekao je " Ja ne znam sto ste ovog takmicara kaznili jer je sve isao gde treba, nigde omasku nema"!!! Svaka cast organizaciji iz raske na namestaljkama i molim sve takmicare da se ne nadaju jer oni penale koga oni hoce i kaznjavaju da bi njihovi ljudi stuupili na poziciju, toliko od mene!!! Zelim jedan veliki pozdrav jazavcima da unesem i da im se puno zahvalim na namestaljci, i puno im zelim uspesnu dalju organizaciju! 

• Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja