Jump to content

Moto Zajednica

Kosovska Mitrovica-Mirovna misija II deo

Recommended Posts

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

E nemate pojma kako mi je krivo sto nisam bio. Hebi ga , ja nikad ovih meseci nemam motor jer prodam pa cekam da kupim drugi, a i dosta me je iznenadilo ovako rano okupljanje. Nadam se da cu uskoro(nedelju, dve) uzeti motor pa da se lepo dogovorimo pa da odemo za Vidovdan dole. A ako mi bude skoro dosla sestra iz Mitrovice ja postavljam slike. One srede krenem oko 10h ka BG-u po robu i na Elf-ovoj pumpi na auto putu 50tak motora, ponadao sam se da cu ih u povratku sresti i dati nesto od slatkisa ali nista od toga, tek sam se oko 13h vracao kuci :'(

U svakom slucaju vama koji ste bili svaka cast ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Srbija / Novi Sad

dobra organizacija , dobro društvo, bez ijednog incidenta, a narod na kosovu-šta reči? to je trebalo doživeti,prepričati toliku količinu emocije se nemože !

 

post-3045-12878997098531_thumb.jpg

post-3045-1287899709899_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Sta reci,onakav docek,reakcija naroda koji nas je pozdravljao celim putem od administrativne granice do Mitrovice,jos uvek sredjujem utiske,bilo je fenomenalno.Brzo se zaboravlja i kisa i nevreme uz put a lepe uspomene ostaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Stigoh kući. Previše sam umoran da sad kačim slike. Ima ih 280. Videću da sutra okačim nekoliko, a da u toku iduće nedelje napišem opširniji izveštaj o celom događaju.

 

Ne znam da li ću umeti da pretočim u reči sve što sam video, čuo i osetio... Oduševljenje ljudi, radost, suze... Najbolje putovanje na kom sam do sada bio.

 

Ovo je razlog zbog kojeg sam ja išao dole:

 

292646536_Wy7UJ-L.jpg

 

A vi "gospodo" (pod navodnicima, jer to niste) koji ste ovde trovali i nagovarali ljude da ne idu, zamoliću vas da odete sad posle izbora dole u K. Mitrovicu, nađete ovog mališana, i objasnite mu detaljno kako je to malo radosti koju su njemu i njegovim drugarima doneli bajkeri tog dana u stvari bila manipulacija, te da je politička pripadnost ipak važnija od nacionalne pripadnosti i ljudskosti, i da sledeći put ne seda na motor pre nego što proveri kojoj partiji pripada vlasnik istog i ko mu je platio benzin.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ja dadoh rukavice kao suvenir pa oni podelili jedna njoj jedna njemu, da sam znao poneo bih jos kojekakvih biker sitnica,  nije mi zao neko ce se secati naseg dolaska!! ZIVELIIII!!

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Bane KINZE!!!

 

Evo poslao mi je bato par slika.

 

mgNWT_km3px6.jpg

 

LU7bW_nemapredajefa5.jpg

 

lB9O3_raspadakiqn1.jpg

 

I da, treba li napomenuti da je Trebinjcima na prvom mjestu bila politika. ;D ;D ;D

 

Kako mi je rekao, bilo im je fantasticno. Zahvaljuje se svim bajkerima sa kojima je imao prilike da proputuje i Mitrovcanima koji su ih tako toplo docekali. A ako se opet bude islo "Racunajte na nas".

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Stigoh kući. Previše sam umoran da sad kačim slike. Ima ih 280. Videću da sutra okačim nekoliko, a da u toku iduće nedelje napišem opširniji izveštaj o celom događaju.

 

Ne znam da li ću umeti da pretočim u reči sve što sam video, čuo i osetio... Oduševljenje ljudi, radost, suze... Najbolje putovanje na kom sam do sada bio.

 

Ovo je razlog zbog kojeg sam ja išao dole:

 

292646536_Wy7UJ-L.jpg

 

A vi "gospodo" (pod navodnicima, jer to niste) koji ste ovde trovali i nagovarali ljude da ne idu, zamoliću vas da odete sad posle izbora dole u K. Mitrovicu, nađete ovog mališana, i objasnite mu detaljno kako je to malo radosti koju su njemu i njegovim drugarima doneli bajkeri tog dana u stvari bila manipulacija, te da je politička pripadnost ipak važnija od nacionalne pripadnosti i ljudskosti, i da sledeći put ne seda na motor pre nego što proveri kojoj partiji pripada vlasnik istog i ko mu je platio benzin.

 

 

 

ma od cega si ti umoran..............samo si promenio 18 vremenskih zona za 70 sati.......pa to ni Chuck Noris nebi izdrzao..........

 

AJDE SAD LEPO PRIZNAJ KO JE TEBI PLATIO BENZIN  ;D ;D ;D ;D ;D

 

dobro dosao kuci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

 

AJDE SAD LEPO PRIZNAJ KO JE TEBI PLATIO BENZIN  ;D ;D ;D ;D ;D

 

dobro dosao kuci...

 

Lako je njemu za benzin, on je "strani" placenik on ima benzin za DZ! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

 

AJDE SAD LEPO PRIZNAJ KO JE TEBI PLATIO BENZIN  ;D ;D ;D ;D ;D

 

dobro dosao kuci...

 

Lako je njemu za benzin, on je "strani" placenik on ima benzin za DZ! :D

 

Ma BREEEE kreten jedan, morali smo sva trojica, Zoran,Mica i JA da se borimo da nam on nebi platio!!!!!! dileja, sve kao one fore ide u WC pa na kvarno plati prenociste,rucak,benzin.....jeeeeebbbbb......... ga bas ne vaspitanog..... ;D ;D ;D

 

ali da je LOOOOOOOODDDDDDD  LLLLOOOOOODDDDDDDD je........ ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Danas u Ilustrovanoj naslovna strana + clanak o celoj akciji sa VELIKIM osvrtom na Motoholic-ov poduhvat!!!

 

Kupicu sutra i okaciti skenirano (osim ako me neko ne preduhitri)...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Danas u Ilustrovanoj naslovna strana + clanak o celoj akciji sa VELIKIM osvrtom na Motoholic-ov poduhvat!!!

 

Kupicu sutra i okaciti skenirano (osim ako me neko ne preduhitri)...  ;)

 

Verovali ili ne,Ilustrovana je i na netu.

Evo i clanka:

http://www.ilustrovana.com/tekst.php?broj=2573&tekst=01

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Shvabu nije mrzelo da mi posle celodnevne vožnje od Kosovske Mitrovice do BG dotera F 650 ST u NS

 

Aj kazi mi da stvarno mislis da je on isao tamo zbog tebe, pa da se odmah ubijem  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

ILUSTROVANA:

 

- Бранислав Обреновић већ петнаест година живи у Лос Анђелесу - најавио је првог момка. - Тек је прекјуче чуо за овај бајкерски караван, продао аутомобил, купио мотоцикл и првим авионом дошао у Србију, а овамо је стигао право са сурчинског аеродрома “Никола Тесла”.

 

Саша Теофиловић је из Мичигена, државе у којој, како се прича, живи око милион Срба

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Sva sreca pa je bog izmislio novinare, da me uveseljavaju kad mi je dosadno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bane crni sine, nisi valjda odmah prodao automobil da bi kupio Markoneovog GS 'six fifty'? :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

ILUSTROVANA:

 

- Бранислав Обреновић већ петнаест година живи у Лос Анђелесу - најавио је првог момка. - Тек је прекјуче чуо за овај бајкерски караван, продао аутомобил, купио мотоцикл и првим авионом дошао у Србију, а овамо је стигао право са сурчинског аеродрома “Никола Тесла”.

 

Саша Теофиловић је из Мичигена, државе у којој, како се прича, живи око милион Срба

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Sva sreca pa je bog izmislio novinare, da me uveseljavaju kad mi je dosadno

 

Motoholic nas sve ovo vreme laze, covek nije ni imao motor jbt, novopeceni bajker. ;D

 

Hahahahahaha, jaoj majko tesko nama sa ovim nedotavnim novinarima. Pa to kao da imbecili rade, ne znam zasto je tesko ako se vec nesto pise, malo se detaljnije raspitati, malo koristiti internet... I posle neko kupi novine da se malo informise, kuku majci...

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Shvabu nije mrzelo da mi posle celodnevne vožnje od Kosovske Mitrovice do BG dotera F 650 ST u NS

 

Aj kazi mi da stvarno mislis da je on isao tamo zbog tebe, pa da se odmah ubijem  ;D ;D ;D

 

Pa dobro de... napravio je mali detour...  ;D ;D ;D

Ali ostalo je živa istina!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Bane crni sine, nisi valjda odmah prodao automobil da bi kupio Markoneovog GS 'six fifty'? :D

 

 

Kupio nego šta! Samo je posle imao reklamaciju (kaže bolje ide nego njegov noviji a to ne može da podnese ;) ) pa ga je vratio! I toliko je bio ljut da nije hteo sam da ga vraća nego je jadnog Shvabu poslao da ga vrati... a Shvaba je "malko zalutao" pa je umesto od željezničke stanice na dogovorenu lokaciju stigao iz pravca centra... zašto? E to je već deo urbane legende...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Bane crni sine, nisi valjda odmah prodao automobil da bi kupio Markoneovog GS 'six fifty'? :D

 

 

Kupio nego šta! Samo je posle imao reklamaciju (kaže bolje ide nego njegov noviji a to ne može da podnese ;) ) pa ga je vratio! I toliko je bio ljut da nije hteo sam da ga vraća nego je jadnog Shvabu poslao da ga vrati... a Shvaba je "malko zalutao" pa je umesto od željezničke stanice na dogovorenu lokaciju stigao iz pravca centra... zašto? E to je već deo urbane legende...  ;D ;D ;D

 

dobro dobro.....zbog maloletnice......ajde eto vam....

 

Moto....sta uradi bre....i auto covek prodao za manje od jednog dana....trebalo bi da pochnes da radis u nekoj maloprodaji automobila....tu su pare za tebe....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Bane crni sine, nisi valjda odmah prodao automobil da bi kupio Markoneovog GS 'six fifty'? :D

 

 

Kupio nego šta! Samo je posle imao reklamaciju (kaže bolje ide nego njegov noviji a to ne može da podnese ;) ) pa ga je vratio! I toliko je bio ljut da nije hteo sam da ga vraća nego je jadnog Shvabu poslao da ga vrati... a Shvaba je "malko zalutao" pa je umesto od željezničke stanice na dogovorenu lokaciju stigao iz pravca centra... zašto? E to je već deo urbane legende...  ;D ;D ;D

 

dobro dobro.....zbog maloletnice......ajde eto vam....

 

Moto....sta uradi bre....i auto covek prodao za manje od jednog dana....trebalo bi da pochnes da radis u nekoj maloprodaji automobila....tu su pare za tebe....

 

sta ste se svi uhvatili banetove prodaje motora, pa "tvoja" izjava je ludja 5 puta!!  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Bane crni sine, nisi valjda odmah prodao automobil da bi kupio Markoneovog GS 'six fifty'? :D

 

 

Kupio nego šta! Samo je posle imao reklamaciju (kaže bolje ide nego njegov noviji a to ne može da podnese ;) ) pa ga je vratio! I toliko je bio ljut da nije hteo sam da ga vraća nego je jadnog Shvabu poslao da ga vrati... a Shvaba je "malko zalutao" pa je umesto od željezničke stanice na dogovorenu lokaciju stigao iz pravca centra... zašto? E to je već deo urbane legende...  ;D ;D ;D

 

dobro dobro.....zbog maloletnice......ajde eto vam....

 

Moto....sta uradi bre....i auto covek prodao za manje od jednog dana....trebalo bi da pochnes da radis u nekoj maloprodaji automobila....tu su pare za tebe....

 

sta ste se svi uhvatili banetove prodaje motora, pa "tvoja" izjava je ludja 5 puta!!  ;D ;D

 

KAKO SE PRICA A NE KAKO SASA PRICA!!!!

 

Obrati paznju !!! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

...

AJDE SAD LEPO PRIZNAJ KO JE TEBI PLATIO BENZIN  ;D ;D ;D ;D ;D

...

 

Benzin su mi platili Shvaba i Zoran Livaja (Serbian World Team). ;D

 

Motoholic nas sve ovo vreme laze, covek nije ni imao motor jbt, novopeceni bajker. ;D

...

 

:D Razotkriven sam.

 

Novinar je malo pobrkao lončiće. Pričali smo o motorima, i pitali su me koje motore vozim u Americi; ja im kažem i uzgred pomenem da su mi motori jedino prevozno sredstvo i da kola ni nemam. Onda su me pitali koja sam poslednja kola imao i zašto sam ih prodao, ja im kažem jer mi nisu trebala i da sam hteo da kupim još jedan motor, i onda eto izvukoše pogrešan zaključak. ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja