Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć kolegi Bojanu Androvicu

Recommended Posts

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Kako jos uvek nije stigla moja uplata na devizni racun a uplatio sam u ponedeljak popodne? Obracun je u 10 sledeceg dana tj u utorak. Koliko im treba da prebace pare, kao da to rade rucno....?!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Kako jos uvek nije stigla moja uplata na devizni racun a uplatio sam u ponedeljak popodne? Obracun je u 10 sledeceg dana tj u utorak. Koliko im treba da prebace pare, kao da to rade rucno....?!

Drug stici ce. U srbiji su na svim uticajnim funkcijsma nesposobni retardi tako da za sve treba vreme. Oni ne rade kako bi trebalo vec kako oni misle da je za njih dobro. Pogotovo ova nepismena naprednjacka govna na celu sa onim americkim dupeliscem


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
8 hours ago, Sr3ck0 said:

Kako jos uvek nije stigla moja uplata na devizni racun a uplatio sam u ponedeljak popodne? Obracun je u 10 sledeceg dana tj u utorak. Koliko im treba da prebace pare, kao da to rade rucno....?!

Ko zna sta rade vise po 4-5dana prodje za ove dve uolate na devizni,sad sam stigao kuci i nema nista sem onog starog na deviznom a +10500 na dinarskom

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Molba za sve ucesnike ovog gesta solidarnosti da mi se jave u pp. kad uplate da im potvrdim da li je proslo ili ne( naravno koga zanima),evo na primer ova uplata od sashac kod mene se nevidi uplatilac jer nije ni naveden na uplatnici,a ima 3-4 takve uplate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Уплатилац се не види јер није ни желео да се види. Из иностранства се уплатилац мора навести. Верујем да је моја уплата стигла. Поз. и без секирације.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Nerado delim savete, pogotovo ne ako nisu ni zatrazeni, ali sad prosto moram:

@Bojan Androvic

Ne znam koliko imas godina, sudeci po snimku dovoljno da bi znao da nista nije besplatno: da bi nesto dobio moras nesto I da das. U konkretnom slucaju mislim na: daj neki info o sebi (cak nema ni osnovnog na profilu), cime se bavis, kako si kupio motor koji je nesretno stradao, koliko cenis da ces SAM zaraditi za novi, ...

 

Drzi temu zivom, paznja nam je svima sve vise nalik pamcenju zlatne ribice, u obilju novih informacija jucerasnje se brzo zaborave, narocito one za koje nismo direktno zainteresovani.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
1 hour ago, Nimmin said:

Nerado delim savete, pogotovo ne ako nisu ni zatrazeni, ali sad prosto moram:

@Bojan Androvic

Ne znam koliko imas godina, sudeci po snimku dovoljno da bi znao da nista nije besplatno: da bi nesto dobio moras nesto I da das. U konkretnom slucaju mislim na: daj neki info o sebi (cak nema ni osnovnog na profilu), cime se bavis, kako si kupio motor koji je nesretno stradao, koliko cenis da ces SAM zaraditi za novi, ...

 

Drzi temu zivom, paznja nam je svima sve vise nalik pamcenju zlatne ribice, u obilju novih informacija jucerasnje se brzo zaborave, narocito one za koje nismo direktno zainteresovani.

Video sam izbacio da bi ljudi mogli izvuci neku pouku ili nesto nauciti bez pomisli na ovakvo nesto,ali ljudi sa punim srcem su pokrenuli ovu akciju solidarnosti i do groba cu im biti zahvalan jer posteno bez toga nebih ponovo seo bar godinu ipo-dve .Prvi motor mi je bio TRIUMPH Sprint 900 , nije mi lezao ali sam ga silom prilika morao dugo voziti i ukazala mi se prilika da ga zamenim za TDM sa kojim sam se slatko navozao dok se nije desilo sta se desilo.A o sebi samo mogu reci da sam suvise ponosan pa sad zakljucite kako je pisati o sebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 5 sati, Bojan Androvic je napisao:

Molba za sve ucesnike ovog gesta solidarnosti da mi se jave u pp. kad uplate da im potvrdim da li je proslo ili ne( naravno koga zanima),evo na primer ova uplata od sashac kod mene se nevidi uplatilac jer nije ni naveden na uplatnici,a ima 3-4 takve uplate.

Da ljudi ne pomisle da je uplata od Sashac.To je vecina Savanov udeo,jer je covek dao alarm koji je stigao do 45 evra,i jos je covek stavio u kutiju 2300 dinara.Ja sam stavio 1200 dinara.Mislim da su bilo kakve diskusije nepotrebne,da bi neko za kolegu dao 1000 dindzi.Neko vise,neko manje,ali parice se skupljaju,to je najbitnije.Lepo kaze Mirkoni,osvezavaj temu,i slobodno napisi nesto da sire mase upoznas sa svojim problemom.Mada vec se sve u globalu zna.Sigurno ne bi vozio tdm 1992.go godiste da si neki lovator.:takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nije bas moj deo toliki. Bily je dao 45 eura tako da je veći deo njegov. Čisto sumnjam da bi taj alarm dostigao tu vrednost da nije bio ovaj motiv.
Na kraju, to uopšte nije ni bitno niti treba to pominjati već je poenta da pomognemo drugima kad su u nevolji.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Naravno to nisam obratio paznju posto si gore napisao vec sta je od koga i zbirno,izvini.Ma ne nego mi mrsko da vozim recimo GS-a ili Multistradu nove ccccccc salim se malo.Svi bi mi voleli nove i skupe masine ali realnost je realnost,sve prema mogucnostima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Oprosticete mi svi ako negde nesto kazem nedovrseno ili slicno,jednostavno me zlonamerni teraju na to a i svi vec znate o cemu pricam,boli me recimo neki ljudi koji se solidarisu ne zele ni da se zna ko su cak ni ja da znam a oni drugi samo raspredaju a prosli bi pored coveka koji lezi na ulici bez da ga pogledaju a kamoli pomognu.Suvise sam star i najeden losih stvari i samim tim i rezervisan prema pojedinima kakve sam ceo zivot pokusavao popraviti i na kraju shvatio da su nepopravljivi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: All around the world
  • Motocikl: Yamaha

Evo ja cu da Vam napisem ko je Bojan i ako na to nemam prava osim pravo kako ga ja znam i vidim . Zamenio je vrhunski motor i doplatio za tdm-a koji je 92 god. samim tim svako moze da se zapita sta je to imao kad je morao da doplati . Verovatno sada proklinje dan kad je uopste ozbacio snimak . Nije ni u nocnoj mori za njega pomislio da ce neko da pokrene ovakvu akciju jer je takav covek da ne bi potrazio novcanu pomoc makar ga nikad vise ne vozio . Ja se u svoje ime zahvaljujem pokretacu ove akcije i mnogim dobrim ljudima koji ce dati svoj doprinos da jedan posten i dobar covek ponovo vozi sa nama . Tebi se Bojane izvinjavam ako sam u ovom postu napisao nesto neprimereno . Samo sam napisao ono kako te ja znam i vidim .

 

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
7 minutes ago, kgzigi said:

Evo ja cu da Vam napisem ko je Bojan iako na to nemam prava osim pravo kako ga ja znam i vidim . Zamenio je vrhunski motor i doplatio za tdm-a koji je 92 god. samim tim svako moze da se zapita sta je to imao kad je morao da doplati . Verovatno sada proklinje dan kad je uopste ozbacio snimak . Nije ni u nocnoj mori za njega pomislio da ce neko da pokrene ovakvu akciju jer je takav covek da ne bi potrazio novcanu pomoc makar ga nikad vise ne vozio . Ja se u svoje ime zahvaljujem pokretacu ove akcije i mnogim dobrim ljudima koji ce dati svoj doprinos da jedan posten i dobar covek ponovo vozi sa nama . Tebi se Bojane izvinjavam ako sam u ovom postu napisao nesto neprimereno . Samo sam napisao ono kako te ja znam i vidim .

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Svaka tebi cast na svemu jer dobro znas koliko njih okrece ledja samo iz straha od osude drugih.Ali pravi covek i prijatelj se u nevolji poznaje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000

Zigi svaka cast, evo jos nesto da dodam, Bojan je clan moto kluba Na dva tocka iz Kragujevca vec tri godine. Mi kao klub (nema nas puno) takodje cemo pomoci shodno mogucnostima, cela akcija koja je pokrenuta na ovom forumu kao akcija solidarnosti i pomoci, podrzana je i od strane  lokalnih medija. Sustina je da se pomogne coveku ko i kako moze, nista vise od toga. Razumem i one koji su sumnjicavi jer ne poznaju coveka, sve je to normalno u danasnjem vremenu, :) smajli ce da ukapirate kad procitate BLIC...... mada bi i rublika "verovali ili ne" mogla da pise o tome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
2 hours ago, СајберГастарбајтер said:

Da li ces da kupujes opet TDM ili nesto drugo?

Akcija bi morala da ima svoj cilj, recimo solidan TDM u Srbiji je 2200 evra (lupam) i svi se potrudimo da skupimo tu cifru.

pazi u tom nekom rangu neki TDM,Afrika,Varadero .......,jer ovo sto mi radimo trazi te tipove motora,a posteno Varadero se pokazao kao najbolji,ali naravno kako se bude moglo finansijski a opet ne neki krs.Strasno mi je zao TDM-a jel mi verujete da nije trosio ulje nimalo a poznati su po tome.Naime ija nesto raduckam pa ce se i tu nesto malo skupiti,nemojte me pogresno shvatiti bolje da sednem na neki za par stotina evra skuplji ali mnogo pouzdaniji jer ako bog da jos veci i lepsi putevi su u planu ali u pravom bajkerskom duhu (sator,konzerva i voda sa izvora,prasina i znoj koji se uvuku pod kozu itd).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

A ovaj prsluk sam pozajmio za slikanje od Vladana Antica moj zahvatila vatra samo su oznake netaknute.On je predsednik kluba da se ne stvori zabuna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

@Bojan Androvic

Ma naravno, ako motori, koje si naveo se mogu naci za 2500 nek bude to. Ne znam koja je situacija zato te pitam. Generalno kada su u nekoj okvirnoj ceni mnogo manje ima sanse da ces kupiti krs. Drugo je ako skupis 800 evra, onda znas da su od 10 njih 9 ili svih 10 krsevi. O tome sam pricao. Onda mozes da stavis kao sto si i stavljao izvod iz banke koliko imas i koliko jos treba recimo do 2500. Admini mogu, ne znam da li postoji mogucnost na forumu, da svakom clanu prilikom prijave se pojavi prozorcic/obavestenje gde ti predlaze da doniras ili ne i koliko jos fali. Tako svi znamo gde smo i koliko jos treba, a zavisno koliko bude trajalo ne mora da znaci da neko nece dvaput da uplati, ako fali jos malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja