suzuki bandit problem u malim obrtajima molim za pomoc

On 19.5.2017. at 23:07, DriftBoris je napisao:

s obzirom da znam kako vecina voze motori nije mi ni cudno kakve odgovre imate, bez uvrede ali nije mi jasno kako se vozi motor u situaciji koju cu da lupim sad jer ne znam kako drugacije da objasnim... kolona 3 automobila i ispred traktor koji se svi krecu maximalno 30-40kmh dakle po vama gas do daske i zdravo :D u takvoj situaciji bih verovatno bio u drugoj ili trecoj brizini i u malim obrtajima gde mi se verovatno ostelio to cimanje. nadam se ste me razumeli jer po ovome niko od vas ne vozi ispod 5k rpm :D

sta ce ti u ovoj situaciji druga ili cak treca? Samo u prvu i spreman za obilazak! I ne vozi vecina tako motore nego svi osim par izuzetaka..

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

neka si mu rekao.

0

Servis karbova je sirok pojam i ne mozeka uraditi nestrucan covek, a sinhronizacija dolazi na kraju kad je sve ostalo ostalo uradjeno po PS-u i provereno. Po simptomima koje si izneo 90% tipujem na karburatore, a 10% na ventile. Provera zazora kod bandita bar nije problem. Tebi karbovi ne daju dovoljno smese na tim obrtajima, ler dizna ne daje dovoljno a siberi nisu jos otvoreni i eto stucanja. Ako neces da skidas te cepove, mozes mu pomoci podizanje nivoa goriva u loncicima tj plovci na gore za 1-2mm i bice bolje. Mozes i igle sibera podici za po 1 podeok, ako ih ima, a ako nema podeoke mozes staviti na igle po jednu podloskicu fi 3mm. u oba slucaja ce se dobiti bogatija sesa goriva i vazduha na obrtajima na kojima pravi problem. Nadam se da sam koliko toliko pomogao. Pozz

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.