Jump to content

Moto Zajednica

pronadjena tablica

Recommended Posts

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Uskoro stize
Mozda je najbolje da odneses u policijsku stanicu, ja mislim da ce oni vratiti vlasniku.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Marphi, idi kod komandira PS u Paraćinu, mislim da se zove Ivan, bajker je i uštedećeš vlasniku par hiljada dinara. Ili idi u unutrašnju kontrolu u Jagodini i reci da policajci nisu hteli da uzmu pronađenu tablicu i obaveste vlasnika. Isti je rezultat, tablica će biti vraćena, samo što će u drugom slučaju policajci fasovati disciplinske kazne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Svasta, koja nebuloza. Ali u pravu ste, znam da i izgubljene licne karte koje im se donesu ne dodju 2-3 meseca do vlasnika.

Ne dolaze izgubljena dokumenta do vlasnika nego vlasnici dolaze po svoja pronađena dokumenta, ne stiže im pismeni poziv već telefonski i to odmah.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

U pravu si, pomešao sam sa PN, ali nebitno, forenzičar je u pravu, predaj dežurnoj službi, moraju ti izdati potvrdu o preuzimanju tablice i obavestiti vlasnika. Ako to neće, unutašnja kontrola u 29-om.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Uskoro stize

 

Svasta, koja nebuloza. Ali u pravu ste, znam da i izgubljene licne karte koje im se donesu ne dodju 2-3 meseca do vlasnika.

Ne dolaze izgubljena dokumenta do vlasnika nego vlasnici dolaze po svoja pronađena dokumenta, ne stiže im pismeni poziv već telefonski i to odmah.
Znam da im ne nose vec ih obaveste, na to sam mislio ali sam se lose izrazio.

Pa cuo sam za iskustva da nisu javljali cim su dobili l.k. vec posle mesec dana i vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Sektor unutrašnje kontrole se nalazi u zgradi Siv-a na NBG. Neka odnese u dežurnu službu, ne verujem da  smeju da odbiju da je prime. 

Beogradski centar Sektora unutrašnje kontrole(koji je nadležan i za Pančevo) je na 5 i 6 spratu u 29. novembra. U SIV-u je centrala SUK-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

Svasta, koja nebuloza. Ali u pravu ste, znam da i izgubljene licne karte koje im se donesu ne dodju 2-3 meseca do vlasnika.

Ne dolaze izgubljena dokumenta do vlasnika nego vlasnici dolaze po svoja pronađena dokumenta, ne stiže im pismeni poziv već telefonski i to odmah.

 

 

  Ovo je tacno. Moj prijatelj je izgubio licnu kartu, a nije ni primetio - ne bi ni znao da ga nisu pozvali iz SUP - a.  Licnu kartu je izgubio u N. Sadu gde radi, a zvali su ga iz Sremskih Karlovaca gde zivi. Posto se njegovo radno vreme poklapalo sa radnim vremenom Sup - a, izasli su mu u susret pa ostavili dokument kod dezurnog gde ga je on preuzeo popodne .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Kako god,tablica nije kod mene,ja sam to samo prosledio obavestenje sa facebook-a..Da poznajem nekog pripadnika policije,pa da ga zamolim da mi proveri na koga se vodi tablica,sve bi bilo lakse,ali ne druzim se ja sa takvima... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ja sam nasao licnu kartu na trotoaru  ispred policije u Pancevu. usao da ostavim dezurnom i onda sam morao oko dva sata da ostanem da popunim formular i izjavu, bla bla bla. ( de ces, sedi ti i cekaj) Dezurni policajac nema pojma oko kompa, komp ne prepoznaje stampac, itd dok sam osposobio komp ode vreme a tretirao me je kao da sam kriminalac. Nikad vise u zivotu ne pipam tudje dokumente... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Drugari, videh malopre obaveštenje na nekoj fb grupi da je na magistrali izmedju KV i ČA pronadjena tablica BG-24-274, pa ako čujete da je neko zakukao za istom, evo gde da traži.
Ako treba neka pomoć - tu sam.25fc87f1349711e3b06f2a7f9ee6a7ae.jpg

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ktm exc-r 450

ČA 02-719 

Pronađena tablica se nalazi u supu St.Pazova ako zna neko kome pripada mada bi bilo logicno da oni jave vlasniku mada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja