Jump to content

Moto Zajednica

Novi pa da se pretstavim :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Postovanje,  

 

Ja sam Nemanja M.  87" god. iz Beograda.  Inace  fan  sam  tj ljubitelj motora  ali nemam motor jer vucem kraj  sa krajem sa novcem, ali blizi mi se 30-ta polako  a nemam nijedan hobi nego  posao kuca posao.  Resio sam da pocnem  tj da mi bude hobi  motori i da uzivam u voznji, dobrom zivotu itd. tako da uskoro  planiram kupovinu motora  i da polako krecem u te vode.   

 

Pozdravljam sve ljubitelje motora, naravno kad kazem  ljubitelje motora mislim  na one  koji  stvarno postuju  motor a ne mislim  na one  sto  se izivljavaju  tako  sto voze bez kacige i idu suprotnim smerom....  

 

Pretpostavljam da ce vas  interesuje  moj  nick   i  moj  avatar pa da odma kazem malo o  tome.  

 

Pocelo je sve od igrice eRepublik  davno i tako mi se jedinica  zvala  i  taj  avatar  imala  a inace  avatar  sam ja pravio   tako da je svaki imao  drugi  avatar   u sredini ali okvir je isti.  

 

U  buducnosti  nekoj  u  slucaju  ako nekad mozda budem imao prilike da osnivam mk klub i ako se dalo prilike, verovatno  vec  znate  da ce naziv  biti po mom nicku  i  sam  avatar  biti  logo  mog  osnovanog kluba.  

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja