Jump to content

Moto Zajednica

Kako nagovoriti suprugu da nam treba motor?

Recommended Posts

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

da mu neka mlađa sedne iza leđa moji bi problemi bili rešeni. brige oko pogibije i povrede bile bi njene, a u moju kuću bi se uselio mlađi ( i potentniji), koji voli da sadi trešnje i pravi košnice, a ne da vozi eRa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

Osim sto mi tema izgleda prilicno glupavo , da forum resava bracna pitanja , sad ispade jos gluplja kad su krenula prepucavanja po sistemu sta bi bilo kad bi bilo  :lud: , Sto bi rekli ameri - get a room , nemojte preko nas . A i ta fora kao imam kuci malo dete necu vozim motor jer cu izginem  :tras2:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Џоксе, пре пре пре пре пре пребрутална слика.

To je Oljina slika, mi smo samo modeli...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

da mu neka mlađa sedne iza leđa moji bi problemi bili rešeni. brige oko pogibije i povrede bile bi njene, a u moju kuću bi se uselio mlađi ( i potentniji), koji voli da sadi trešnje i pravi košnice, a ne da vozi eRa.

Posle ove (cele)  rečenice, stvari su mi mnogo jasnije! Nisam želeo da boldujem neke delove ove rečenice, iz poštovanja prema njenom suprugu. Zaista mi je žao što je ovakva osoba urednik mog omiljenog foruma. I potpuno se slažem sa svim što su napisali sashac, bocca_bastard (samo bez smajlija) i druge kolege sličnog mišljenja, u ovoj temi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Све су то материјалне и пролазне ствари, данас имаш мотор, сутра га немаш, прекосутра је опет ту, а неко са ким делиш живот ипак је твоје друго ја. Мада и жене су данас пролазна ствар, на жалост.

Елем, оно што сам до сад схватио из овог мог "богатог" животног искутва је да је заједнички живот пун компромиса, тако да реченице типа ја или он (мотор) нису баш најнорамалније резоновање :) (по мом мишљењу).

 

Данас док се возим често се запита шта би мали ждребац (син) ако остане сам, погледам 3 пута, гас пажљивије заврћем....али и даље се возимо....

Сад кад ја узмем кључеве, она је са  кацигом већ поред мотора :)

 

 

Ево ти једна слика нас, "нормалних" од пре пар година...

411029342649041851010282.jpg

 

П.С. Хвала ти Оља!!!

Najlepsa fotka na BJB, priznaj Mirko da je Vijoleta zatrudnela na motoru. Slatki mali Dzoksic, uh baku mu onu iz Temerina.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

 

da mu neka mlađa sedne iza leđa moji bi problemi bili rešeni. brige oko pogibije i povrede bile bi njene, a u moju kuću bi se uselio mlađi ( i potentniji), koji voli da sadi trešnje i pravi košnice, a ne da vozi eRa.

Posle ove (cele)  rečenice, stvari su mi mnogo jasnije! Nisam želeo da boldujem neke delove ove rečenice, iz poštovanja prema njenom suprugu. Zaista mi je žao što je ovakva osoba urednik mog omiljenog foruma. I potpuno se slažem sa svim što su napisali sashac, bocca_bastard (samo bez smajlija) i druge kolege sličnog mišljenja, u ovoj temi.

 

 Ja mislim da se ovde ipak radi o ironicnom komentaru drage nam urednice...u pocetku su i mene nervirali njeni komentari gledano sa strane ...ali mislim da se ona ipak samo zeza....doduse jeste malo surovo za klasicnog maco mena balksanskog bajkera ali to je sto je.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

 

 

da mu neka mlađa sedne iza leđa moji bi problemi bili rešeni. brige oko pogibije i povrede bile bi njene, a u moju kuću bi se uselio mlađi ( i potentniji), koji voli da sadi trešnje i pravi košnice, a ne da vozi eRa.

Posle ove (cele)  rečenice, stvari su mi mnogo jasnije! Nisam želeo da boldujem neke delove ove rečenice, iz poštovanja prema njenom suprugu. Zaista mi je žao što je ovakva osoba urednik mog omiljenog foruma. I potpuno se slažem sa svim što su napisali sashac, bocca_bastard (samo bez smajlija) i druge kolege sličnog mišljenja, u ovoj temi.

 

 Ja mislim da se ovde ipak radi o ironicnom komentaru drage nam urednice...u pocetku su i mene nervirali njeni komentari gledano sa strane ...ali mislim da se ona ipak samo zeza....doduse jeste malo surovo za klasicnog maco mena balksanskog bajkera ali to je sto je.

 

 

 

 

 

 

Ja bi se odma rastavija i naša bi neku drugu koja ne voli motore ali je pitomija, ne bi uzeja neku šta voli motore jer bi moga naletit neko sa boljim motorom od moga i ona bi možda odlepršala s njim.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2493 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja mislim da je pokretaču teme familija banovala i komp dok se malo ne opameti i grešne mu misli ne izađu iz glave. :tras2::stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Olja, ajde lepo priznaj da ti nije u stvari krivo sto je Sonesi kupio "R"-a, nego sto ti ne da da provozas jedan krug !  :nanana:

 

:lol:   :lol:   :lol:    :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Види бато,то да промениш жену не би ти помогло много,јер није до ње,него до тебе! Као што написа Маски,која очигледно воли свог мужа и битна јој је његова срећа,као и очигледно мене моја жена,не треба да ти ускраћује оно што те чини срећним. Е сад да ли си ти обавио све своје обавезе као муж,домаћин,отац ... ако јеси онда имаш право на неки издувни вентил,шта год то било. Ако којим случајем ти ниси испунио све горе наведено,онда жена с правом гунђа. Уколико гунђа и негодује а све остало са твоје стране је намирено,онда је то питање доминације. Једноставно неко је у сваком односу доминантан,ако попустиш и не купиш мотор,остаћеш тужан и ускраћен за много тога,пре свега гледаћеш себе у огледалу са подозрењем. Ако којим случајем скупиш муда и храрост и одупреш се вагиналној манипулацији,гунђању и осталим патетисањима жене,онда ћеш да поред тога што си учинио праву ствар и купио мотор,отворио себи нове видике,када погледаш себе видети алфа мужјака у свом чопору ! Толико од мене комшо,не замери ако сам био груб. Имам вас таквих пар у окружењу који су хтели сличне савете па познајем материју !!!  ;)  :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja poznajem par alfa mužjaka koji samo misle da su alfa :)

 

Izlaze u kafane, piju, da ne kažem i da se kurvaju... žene ih puštaju, neka više neka manje gunđa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Нема ту да мислиш,ли јеси или ниси!!! Ако си залег'о за своју фамилију на свим пољима,онда се то поштује и цени и гунђању места нема!!!Тако да шта год ти и да радиш теби се верује и не очекује се да ћеш их довести у било какву ситуацију која б њих угрозила!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Tu odmah iza coska
  • Motocikl: Kobilica Blue Trabant,suzy srad750

Prvo je trebao kupiti motor pa onda da se zeni.Verovatno bi imao vece sanse da nadje srodnu dusu koja bi takodje uzivala u voznji i putovala sa njim gde god krene osim odlaska u kafanu. :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja polazim od toga da je i zena zalegla za istu tu porodicu, bilo na ovaj ili onaj način. Ali nešto ne vidim da bi se prihvatila činjenica da šta god ona radi tu nema mesta za komentar samo zbog činjenice jer je zalegla. Nekako mi se podrazumeva to da se 'zalegne' sa obe strane. I onda kad tako postaviš karte na sto, onda ti to ne daje izgovor da odeš kupiti nešto bez obzira na bilo šta jer si ti...'zalego'. Već se opet svede na neki dogovor za koji kažu da kuću gradi :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Наравно да договор кућу гради,нико неће на силу пошто пото да иде уз курац и да га баш брига!!! Само кажем да уопште и имаш право да себи приуштиш нешто као мотор ако си све намирио и нико због тога неће да пати. Ни финансијски ни да му фали твоје присуство... Али да госпођа било која каже да неће ни да чује и да је ту кај причи то не може да прође,јер тек то није у реду!!! 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

Наравно да договор кућу гради,нико неће на силу пошто пото да иде уз курац и да га баш брига!!! Само кажем да уопште и имаш право да себи приуштиш нешто као мотор ако си све намирио и нико због тога неће да пати. Ни финансијски ни да му фали твоје присуство... Али да госпођа било која каже да неће ни да чује и да је ту кај причи то не може да прође,јер тек то није у реду!!! 

             Ta gospodja bi kod mene dobila spic u pedu .....ocu da kazem ako covek to dozvoli onda on i nije covek vec papucar...a onda mu i ne treba motor.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Da budem iskren, jebes ti tu bracnu zajednicu kad dvoje ljudi ne dele tu strast (motore) , po meni,  velika je greska biti u braku sa nekim s kime nemas mnogo zajednickog, nemogu da se iscudim dovoljno kad vidim ljude koji su u braku tipa: on slusa rok-metal, a ona slusa seku-cecu itd, on ateista, ona veliki vernik, on motorista, a ona ni da cuje za motore, pa ljudi kako ste dosli do zakljucka da treba da se uzmete?? Njih dvoje gde god da odu jedno ce da pati, a drugo da uziva,  'bes ti takav brak.

Motori kad udju coveku u krv, postaju neizbrisiv deo coveka, deo identiteta, potreba koju nemozes  tek tako ignorisati, i biti sa nekim ko to apsolutno ignorise i ne podrzava, to je suludo, taj brak je u startu osudio na propast jedan velik i lep deo zivota i mnogo lepih trenutaka koje ti ljudi nikad nece doziveti jer nisu zajedno na motoru, deliti sediste sa voljenom osobom je intimna stvar, (isto kao i deliti krevet)  to jedan fenomenalan dozivljaj koji dodatno vezuje i zblizuje ljude...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L
Наравно да договор кућу гради,нико неће на силу пошто пото да иде уз курац и да га баш брига!!! Само кажем да уопште и имаш право да себи приуштиш нешто као мотор ако си све намирио и нико због тога неће да пати. Ни финансијски ни да му фали твоје присуство... Али да госпођа било која каже да неће ни да чује и да је ту кај причи то не може да прође,јер тек то није у реду!!! 

 

 

U pravu si, mora se znat ko je gazda.

 

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

 

Наравно да договор кућу гради,нико неће на силу пошто пото да иде уз курац и да га баш брига!!! Само кажем да уопште и имаш право да себи приуштиш нешто као мотор ако си све намирио и нико због тога неће да пати. Ни финансијски ни да му фали твоје присуство... Али да госпођа било која каже да неће ни да чује и да је ту кај причи то не може да прође,јер тек то није у реду!!! 

             Ta gospodja bi kod mene dobila spic u pedu .....ocu da kazem ako covek to dozvoli onda on i nije covek vec papucar...a onda mu i ne treba motor.

 

Е то!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Tu odmah iza coska
  • Motocikl: Kobilica Blue Trabant,suzy srad750

Da budem iskren, jebes ti tu bracnu zajednicu kad dvoje ljudi ne dele tu strast (motore) , po meni,  velika je greska biti u braku sa nekim s kime nemas mnogo zajednickog, nemogu da se iscudim dovoljno kad vidim ljude koji su u braku tipa: on slusa rok-metal, a ona slusa seku-cecu itd, on ateista, ona veliki vernik, on motorista, a ona ni da cuje za motore, pa ljudi kako ste dosli do zakljucka da treba da se uzmete?? Njih dvoje gde god da odu jedno ce da pati, a drugo da uziva,  'bes ti takav brak.

Motori kad udju coveku u krv, postaju neizbrisiv deo coveka, deo identiteta, potreba koju nemozes  tek tako ignorisati, i biti sa nekim ko to apsolutno ignorise i ne podrzava, to je suludo, taj brak je u startu osudio na propast jedan velik i lep deo zivota i mnogo lepih trenutaka koje ti ljudi nikad nece doziveti jer nisu zajedno na motoru, deliti sediste sa voljenom osobom je intimna stvar, (isto kao i deliti krevet)  to jedan fenomenalan dozivljaj koji dodatno vezuje i zblizuje ljude...

U potpunosti se slazem i takodje svakodnevno vidjam ljude koji su u takvim brakovima i vezama gde su zajedno a vole razlicite stvari,to jednostavno ne ide.Neka autor teme nadje nacin kako da ubedi zenu u vezi motora ili neka se prijavi za "menjam zenu".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja