Jump to content

Moto Zajednica

Ponikve 13.07.2014.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Motocikl: Panasonic 89.

Posle dugo vremena, sasvim slučajno, opet sam bio na nekoj moto-trci. U subotu, dok su bili treninzi, vreme je bilo odlično, u nedelju bilo je super zaključno sa prikoličarima, posle potop :) Morao sam da krenem oko 16, baš kad je u toku bila žučna rasprava da li da se vozi dalje ili ne. Takmičari, na čelu sa Kuletom, bili su za to da se vozi, Boža Box je hteo drugačije. Kad su tražili svoje pare nazad, stvar se okrenula i ipak su vožene trke :)

Nisam imao kameru, pa nemam ni jednu fotkicu. Ako je neko bio i ima rezultate, bilo bi lepo da okači. Valjda je neko bio :)

Moji utisci onog što sam gledao:

Moto klasik 1 - broj 92 kao da je iz druge klase, brzo i lepo na prastaroj makini, lepo je videti i naročito čuti stare "cvaje". A tek miris :)

Moto klasik 2 - par motora zvuče a bogami i idu odlično za svoje godine, jedan GPZ900 i jedan Suzuki (ne znam koji) peglaju bez pardona. A tek Rotax, "cvaja" ubija. Šteta za haotičan kraj trke, kad je počela kiša.

Prikolice su za mene otkrovenje :) Vozači u najboljim godinama (upamtio sam starog asa Vuka Tomanovića kao "balansera"), povremena vožnja na dva točka i driftovanje Suzukija iz Rumunije, pravi spektakl. Samo da ih je više (startovalo 5, 2 se "ukvarila").

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja