Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XJ 600 N

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

Prodajem Yamahu XJ 600 N, motor je 1992 godiste, uvezen je iz Svajcarske u Srbiju i registrovan je na 25 Kw sto je pogodno za osobe koje imaju ogranicenje A kategorije. Registracija vazi maltene celu godinu, tacnije do 4 meseca 2015 godine. Ja sam vlasnik motora te se vodi na mene i motor je garaziran. Motor ima 4 cilindra, vazduhom je hladjen i jako se lepo vozi, ima otvoren auspuh koji mu daje fin i rezak zvuk. Bele je boje sa kombinacijom crvenog rama i par crnih detalja kao npr cep rezervoara, deo izmedju stapova na blatobranu, itd... Pred pocetak sezone zamenjeni su semerinzi prednje viljuske kao i ulje u njima, motorno ulje sa filterom, vazdusni filter, ocisceni su karburatori i ceo sistem dovoda goriva u iste, lamele kvacila kao i jedan jezaj, stavljena je nova prednja guma Heidenau K68, zadnja je jos ok ima dosta šare i nije tvrda, ima Xenon ugradjen i jos par estetskih ulepsavanja kao sto su manji "karbon" migavci napred, Puig vizir itd... Lanac i lancanici su u korektnom stanju i mogu jos dosta da se voze, lanac nije neravnomerno istegnut, ima jos mesta za spanovanje, ja sam ga mazao uljem a ne sprejevima, na svako trece mazanje ide i pranje istog. E sad, potrosnja goriva, na otvorenom je malo jace od 4 litre a u gradu (Beogradu) je oko 5, zavisi od guzve i samog temperamenta vozaca. Kilometraza raste svaki dan jer motor vozim svakodnevno kako je doslo lepse vreme, na satu pise 29283km. Da napomenem, motor na slikama nije opran i slikan je nakon voznje do Smedereva i nazad. Sto se tice zamena, moguce su prvenstveno za enduro motor zbog moje visine i gradje ali ponudite sta imate najvise bih voleo TDM 850, SuperTeneru 750 i slicno. Doplata je moguca i sa vase i sa moje strane, moze i "glava za glavu", sve kombinacije su otvorene. :D Motor se nalazi u Beogradu i moze se pogledati po dogovoru, moze poziv, SMS, PP :) Cena za drugare forumase je 1000e. :)

 

j6nj5.jpg

 

1aqzl.jpg

 

kny11.jpg

 

ncb5.jpg

 

dn014.jpg

 

wxfa.jpg

 

6c7t9.jpg

 

p5dcf.jpg

 

0f57.jpg

 

pzap.jpg

 

o68j.jpg

 

geud.jpg

 

wab5.jpg

 

m6g35.jpg

 

yd26.jpg

 

vaxd.jpg

 

6sss.jpg

 

23w1.jpg

 

venhq.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Imam pitanje, za vlasnika ovog motora, ako je to tak koji sam danas video u Vojvode Stepe oko 13:30 1zvizduk.gif jesi OK covece??

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja