Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje sezone 2014. Braničevski okrug

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Moto klubovi iz Braničevskog okruga( Firetown - Požarevac, Stiški Orlovi - Majilovac, Rečički Drakulji - Rečica....) organizuju OTVARANJE SEZONE.

 

Okupljanje je 13.4.2014. u Požarevcu na kružnom toku oko 11h. Oko 12h defile kreće do Majilovca, tamo se pravi kraća pauza uz pićence najverovatnije, dalje se nastavlja do Biskuplja gde je organizovano dobrovoljno davanje krvi, riblja čorba, riba, piće, osveštavanje motora.... naravno sve je BESPLATNO!!!! :takoje:

 

Cilj je što masovniji odziv motociklista :moto3:

post-7951-0-68291900-1396703415_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Dok se neki klubovi raspadaju, dele.... Mi smo se odlučili da testiramo drugarstvo, slogu, kolegijalnost kolega bajkera i ljubitelja dvotočkaša našeg okruga i njihovih prijatelja. SVI SU DOBRODOŠLI!!! :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

E svaka cast kolegama iz Pozarevca i okoline...Pozdrav i podrska organizatorima! :moto3::zdravo::moto3:......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Posto sam i sam dobrovoljni davalac krvi ovom prilikom cu jos jednom u drustvu kolega bajkera pomoci nekome kome je to potrebno ljubilarni 20'ti put...:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Danas sa pocetkom u 11 sati pocelo je otvaranje sezone Branicevskog okruga u organizaciji moto klubova "firetown riders" iz Pozarevca i "stiskih orlova" iz Majilovca...Okupljanje bajkera je trajalo do 12sati i onda je defile krenuo prema Majilovcu gde je napravljena mala pauza,i nastavljeno je ka Biskuplju na glavni deo okupljanaja,u manastiru "Sveta Petka"....Odrzano je "osvestavanje motora" zatim i akcija dobrovoljnog davanja krvi gde je sakupljeno oko 100 jedinica...Uz obilan rucak i dobar provod je nastavljen do kasno u noc...Odziv bajkera je bio odlican,po nekoj mojoj proceni od 100 do 150 motora..Organizatorima cestitke na odlicnoj organizaciji,ako sam nesto pogresio u brojevima neka me slobodno isprave....Napravio sam nekolko fotografija u sopstvenoj reziji ali kvalitet slika nije bas kako treba,nadam se dace se pojaviti i neki snimci i jos vise boljih fotografija.... :moto3::zdravo::moto3:

post-27138-0-97916800-1397412924_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja