Jump to content

Moto Zajednica

3 u 1 cross

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Kao što to obično biva, jednom se naleti na motor koji ti oduzme dah i onda ideš na sve ili ništa. To je i ovde slučaj, a ja nemam dovoljno keša, pa prodajem :

 

KTM 250gs, 25ccm, 60ks oko 90 godišta full cross, bez papira, sređeni nedostaci u agregatu (klipnjača, igličasti, bolcni ..obrada radilice i šta već ide uz to), plastike tenutno na farbanju ...nisu lomljene, sve su sa žigom KTM i Acerbis. Nedostatak na njemu je zupčanik koji se nalazi na putu između kiksa i kvačila 1neznam.gif.... (postoji opcija da se napravi , ako ga nema u prodaji). Sve u svemu ozbiljan motorčić za doobro rndanje...1moto3.gif

 

 

Honda CR50 veliki cross sa malim srcem...minarelijeva mašina od ozbiljnih 10 ks i sa kratkih 6 brzina, odličnog izgleda. Njega sam kupio od kolege sa foruma, dao sam skuter i doplatio...u medjuvremenu sam uradio generalku sa svim novovim Prox delovima agregata. Motor lepo vuče, čak i konja od 120 kg, kao što sam ja, dobar auspuh , sa reskim zvukom... provereno sve na njemu, posle generalne prešao par desetina km. Nema papire ...oko 98-00 godišta.

Yamasaki cross 50 cm, samo ram sa regularnim papirima, trajno registrovan, vodi se na BG, prenos nije problem

SVE ZA 1100 evra 0staa2.gif

 

Za sve napisano garantujem....

Nešto slika:

3qyx.jpg

 

1p33.jpg

 

 

k0m2.jpg

 

 

 

Dole je KTM , rasturen za transport, bez plastika i agregat pre nego što je urađen.

 

douz.jpg

 

 

iy3y.jpg

 

 

azv0.jpg

 

 

 

CENA JE ZA SVA TRI NAVEDENA PREDMETA...1zdravo.gif

 

Vlada 063 363 395 ili 064 44 44 364

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ako je jeftino, mogu ja i da podignem cenu.... :lud:

 

Za sve koji su pitali za pojedinacnu kupovinu , pojedinacne cene su po 700 evra ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

CR-ka 600 evra (800 u zameni)....KTM - 700 evra (1000 u zamenu).... moze dogovor ili zamena za jeftinije

 

nove fotke KTM-a..napominjem da je rezolucija maksimalna...jer Imageshack trazi pare ..pa dok ne naucim drugi nacin postavljanja fotki...

Imajte razumevanja , a neko ko zna neka smanji rezoluciju, ako mu nije tesko . :neznam::zdravo:

 

CAM00635.jpg

CAM00634.jpg

CAM00633.jpg

CAM00627.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

 

 

nove fotke KTM-a..napominjem da je rezolucija maksimalna...jer Imageshack trazi pare ..pa dok ne naucim drugi nacin postavljanja fotki...

Imajte razumevanja , a neko ko zna neka smanji rezoluciju, ako mu nije tesko . :neznam::zdravo:

 

 

http://postimage.cc/

 

ima opciju resize i automatskog smanjivanja slika... odaberes direct link i turis preko druge slicice od smajlija desno gore u toolbaru i vidi se u normalnoj velicini... 800x600 bi trebalo da se vidi na svim aktuelnim racunarima kako treba ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Aco brate...ako si ti u pitanju, tebi poklanjam motor....

 

Popsy... prelazim na postimage, hvala tebra :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja