Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki RF 600 R

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: suzuki k7 750

Ja mislim da povoljnije ne moze biti-i to sam spusti cenu zbog kupovine drugog bajka-i jos niko ne nudi kes samo zamene-pa ljudi da li je moguce to0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Stvarno lep i jeftin motor koliko se moze videti na slikama steta sto nemam dovoljno para. Srecno sa prodajom :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: suzuki k7 750

Stvarno lep i jeftin motor koliko se moze videti na slikama steta sto nemam dovoljno para. Srecno sa prodajom :takoje:

 

hvala -nisi jedini nema niko para meni se cini ,ako ti je to za utehu-1zdravo.gif jos niko ozbiljan nije se javio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: suzuki k7 750

usao sam u top 5 ponuda na forumu sa mojom suzanom i jas ga nisam prodao i ne samo to nego jos niko nije bio da ga vidi mada su obecavali skoro svaki dan neko treba da dodje i naravno niko se ne pojavi -eee samo da popusti malo zima nece vise ta cena biti0staa2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 929

Kazi mi druze...posto sam vec vozio ovaj model (ima dobar drug)...u kakvom je stanju? Ima li skrivenih mana?

Kolika mu je prosecna potrosnja, lanac lancanici? Iskreno, cena je primamljiva...i veoma sam zainteresovan....pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: suzuki k7 750

Kazi mi druze...posto sam vec vozio ovaj model (ima dobar drug)...u kakvom je stanju? Ima li skrivenih mana?

Kolika mu je prosecna potrosnja, lanac lancanici? Iskreno, cena je primamljiva...i veoma sam zainteresovan....pozzz

 

potrosnju nisam nikada merio tacno ali sam ja zadovoljan koliko trosi sve zavisi kako vozis kao svaki-sto se tice mana ja ih nisam otkrio verovatno su dobro skrivene1lol.giflanac lancanici nisu novi ali su u dobrom stanju vise nego dobrom guma prednja nova zadnja moze jos ovu sezonu-doji vidi to ti je naj bolje za te pare boljeg neces naci 0takoje.gifpozzz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja