Jump to content

Moto Zajednica

Honda cbr 1000 f

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Prodajem hondu cbr 1000f, cena 1400 eur ili menjam za isti ali noviji uz doplatu (eventualno zamena za....0staa2.gif.)

 

Vozim ga 3 godine.

Nov akumulator, 14ah, Unibat.

Tek registrovan- BG table.

Gume odlicna sara, dunlop sportmax,ali matore (dot 2004 i 2006) te ih treba menjati.

Ulje, filter ulja i vazdusni filter zamenjeni prosle godine.

Preko 230 kmh ga nisam vozio a bio je stabilan i prav kao strela.

Treba spaner da se radi, i negde malo pusta struju, sto upravo sredjujem, ali sa novim accu pali 20 dana besprekorno. Regler, anlaser ok, ispitujem alternator.

Godiste je `94 ali je po mojoj proceni `93 sa repom od dualke. Dual sistem skinut, tako sam ga kupio.

Masina odlicna. Novo sediste (Boban). Amortizeri besprekorno rade, koci odlicno.

Plastike dobre, spojeve ponegde treba srediti, skinute su kako bi kupac na licu mesta video stanje motora i vracam ih na motor po kupovini.

Saug sajlu sam izveo kod maske, ali imam komplet novu koju dajem dzaba uz motor.

Svetla i migavci rade besprekorno, kao i ostale lampe i indikatori. Potrebno je ocistiti fasung ili kontakt stop svetla, moguce da cu i ja to srediti ako stignem.

 

Imam wingrack II i kofernjacu Givi noviji model 56L (mislim), ne ulaze u cenu.

 

063 7716 465

marcello.photo@yahoo.com

 

Sva pitanja i konstruktivne komentare prihvatam (maliciozne komentare saljem gazdi u inbox, pa se sa njim dogovarajte).

 

Slike dole ( i jedna koju sam fotkao u Glinari, iz zajebancije) 0takoje.gif1zvizduk.gif

Na prvoj fotki mozete videti saru guma, a sediste sa prve slike je stara fotka, u medjuvremenu montirano ganc novo.

post-87-0-22325500-1379249255_thumb.jpg

post-87-0-39365000-1379249258_thumb.jpg

post-87-0-55784400-1379249270_thumb.jpg

post-87-0-00965000-1379249276_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

I sad pitanje..Dok zamenis gume i promenis spaner i lanac bregaste i jos ponesto,do koje cifre ces da stignes?Na mojoj ne treba nista da se ulaze..Sipaj i vozi...Pozzz. i sretna prodaja...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

.....valjda nece biti preko 4000 eur;)

 

No treba imati u vidu i drugu cinjenicu, cene datog tipa motora u okolishu, bez obzira na stanje motora, cenu odredjuje trziste.

 

I drugo, mnoge kolege nemaju novca u startu, pa im je lakse da sredjuju makinu postepeno a do nje da dodju jeftinije.

 

Npr. Ja sam kupio Punto II 2003. godiste bez ulaganja sa pravih 37.000 km pre par meseci, sedi i vozi. Ali ga nisam platio 4000 eura vec 1570Eur. Zato sto je 11 godina star i zato sto stalno izlaze novi modeli....bez obzira na neverovatno malu kilometrazu i malu pohabanost motora. Jer na starom vozilu delovi crkavaju, samo je pitanje kad ce koji. Za mene pojam sedi i vozi nazlost ne postoji osim kad kupim vozilo godiste 2013.

Jer je vec posle 300 km crkao alternator i zena mi ostala u Borci.

 

Naravno, i tebi srecna prodaja.0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Samo da pojasnim kolegama koji se interesuju, motor se vozi svaki dan, i jedina intencija je da uzmem nesto noviji isti cbr 1000f. Nema zurbe niti jurnjave, ako se ne proda, sredice se da bude tip top.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

slike...

 

Mislim necu da se hvalim ali uporedi moje i tvoje fotografije..Nebo i zemlja.A ko skinem plastike videces ispod da je kao nov..Jos nesto.Moj je F2.Tvoj mi nije jasan.Kocnice i rep od F3 a prednji deo i far od F2.Kako to?

post-21769-0-04454300-1379442196_thumb.jpg

post-21769-0-75824400-1379442210_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Druze, ja bih te zamolio da se manes mog oglasnog prostora da reklamiras svoj motor.

 

Svakako je tvoj motor najlepsi i najodzavaniji u Srbiji od pamtiveka.

 

A za plastike i godiste je objasnjeno u prvom postu da si pazljivo citao. Tako da te molim da ostavimo prostor za kupce a ne prodavce:)

 

Zao mi je sto si covek tako mucnog karaktera...steta.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1458 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Stvarno su fotke mnogo lepse. U pravu je kolega, nebo i zemlja. Endurac, sledeci put koristi kvalitetniju kameru, molim... :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1458 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

14.Sept pisalo je ovo:

"Srecno sa prodajom, savetovao bih manju korekciju cene drugarski jer smo trgovali i ranije i znam da si vrlo korektan."

 

Danas, 17.Sept pise ovo:

"Zao mi je sto si covek tako mucnog karaktera...steta."

 

Cudo jedno sta vreme moze da ucini od coveka, ovog ili onog... :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

14.Sept pisalo je ovo:

"Srecno sa prodajom, savetovao bih manju korekciju cene drugarski jer smo trgovali i ranije i znam da si vrlo korektan."

 

Danas, 17.Sept pise ovo:

"Zao mi je sto si covek tako mucnog karaktera...steta."

 

Cudo jedno sta vreme moze da ucini od coveka, ovog ili onog... :lol:

 

Strasno...ti njega lebom on tebe kamenom..Srbija brale...1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ja bi je cher'o! od svih shara koje sam video na 1000F crveno bela mi najruzhnija (nekako ko isprana mi deluje), ova bordo varijanta je super, videh istu sa plavom, i zlatno crna. jebatiga lepom motoru sve lepo stoji :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Plastike prednjeg kraja su se proizvodile od 1989 do pocetka 1993. godine. Rep od pocetka 1993. godine do kraja proizvodnje.

 

Evo fotke.

 

http://motoprofi.com...000_f-1992.html

 

Zakljucavam temu, da se prodaje na miru, a ponude na PP.

 

hvala svima na interesovanju i ovima sa manirima, i onima nazalost bez imalo kucnog vaspitanja.. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja