Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem plastike repa, štop svetlo i migavce Honda cbr f3 1997

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Kupujem plastike repa zajedno sa štop svetlom,migavcima i rukohvatom iznad sedišta za hondu cbr f3 97-98 god

Hrc su boje tako da ako neko ima neku informaciju neka me kontaktira na tel: 0658220532 Bojan - Mladenovac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Da samo sto je brka lopov prve vrste,ja kupio neku slik gumu od njega,poslao mi skroz drugu gumu nego sto je na slici i u oglasu,stariji dot i kad sam je namestio ispucala po bokovima i morao sam da je skinenm jer bi verovatno pukla,da ne pricam to kako mulja sa strancima i izlupanim motorima,koje posle prodaje kao motore koji su navodno perfektni...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Nisam se lepo izrazio,potrebne su mi original oklopi repa,držač za ruke i štop svetlo bilo koje boje..podrep sam nabavio.da ne bi promašili temu bio bih vam jako zahvalan ako bi mi pomogli i izašli u susret sa neki vašim kontaktima.Brka jeste moj Mladenovčanin,više puta sam neke intervencije imao kod njega u njegovom servisu i nisam stekao utisak da je prevarant.Čovek radi ono što zna na način kako najbolje zna,ukoliko imate neku dilemu sa njegovim proizvodima siguran sam da će vam primiti reklamaciju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Mohikanac, sta reci za tebe osim da si sirotninja svake vrste, pocev od toga u dusi pa na dalje, zato samo i mozes da pljujes po nekome.

A svako ko je citao tvoje glupe postove shvatice koja si ti nula od coveka, bar sam ja tako shvatio jer ovim postom si dokazao da tako i jeste.

 

Sa Brrkom sam saradjivao vise puta, vidjam ga stalno i uvek vozi nove i dobre motore a to sto je sa njih padano on to ne krije kad prodaje vec kaze kako je bilo, meni kad sam kupovao motor je sve rekao i sve je bilo od reci do reci kako smo se dogovorili.

A to da li mulja sa stranica ili ne ne znam, ali takvim tonom se vidi da bi voleo da muljas i ti al jbg, sirotinja si i nemas kombinaciju pa onda zato i pises ovakve postove ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja