Jump to content

Moto Zajednica

BRIDGESTONE BT 023 vs. PIRELLI Angel ST

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Zdravo svima :zdravo:

 

imam dilemu, BRIDGESTONE BT 023 vs. PIRELLI Angel ST.

Cenovno: tu su negde

Sport Touring: obe

 

Zanimaju me Vaša iskustva (ako ste ih imali sa ovim gumama). Ili ako ste čuli nešto dobro/loše. Svaka sugestija je dobrodošla

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Posle dugogodisnje saradnje,tj. voznje sa Dunlopom presao sam na Andjel..Savrsenstvo..Inace na motoru sam preko trideset godina,drzim moto-servis a i puno putujem..Pre dve godine Ukrajina.ove godine Sicilija..Vozim autobus...CBR 1000 F...Pirelli andjel,po meni,savrsenstvo....0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7108 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

nazad imam BRIDGESTONE BT 023 uzeo sam je polovnu, bila je stara 2 godine, u jako dobrom stanju (ko nova), napravio sam nekih 6000km s njom i sara je jedva primetno potrosena i mogu reci sve najbolje o gumi, lepo drzi, mozda samo malo opreznije treba sa gasom po kisi, mada to za sve vazi, sve u svemu zadovoljan sam, i planiram i napred da uzmem istu, posto mi je sad napred stari BT 020

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

uf ja imam neku bridgestonku koja ispod 10C nije ni za gurati shtapom a kamoli voziti, za leto je super al hladno vreme samo klizhe. i shto kazhe bikerboy ne troshi se guma :D

to chu da menjam pod hitno..

 

a angela sam vozio i mogu ti rechi da je guma savrshenstvo, leto/zima nebitno, guma drzhi odlichno.

 

sad sam reshio da probam 2CT (mnogo je hvale) a posle toga pilot road 3 - takodje ishvaljena touring guma, pogotovo za hladno i mokro.

 

valjda sam ti pomogao :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Nov podatak

BRIDGESTONE su napravljene sredinom 2011

PIRELLI su napravljnene od sredina 2012 i novije

 

Nešto mi bzv da kupim nove gume koje su stare skoro 2 godine! :(

 

Ili grešim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

uf prava tema za mene, imam skoro istu dilemu vezano za pirelli a kako sam do sad vozio stroma nemam pojma sta da gledam kod guma za Touring motore. Jel Angel izdrzljiva kao putna guma pošto bi samo tu i obitavala, znači ništa staza samo asfalt pa ne bi da dajem 260€ za gume koje e pojedu posle 6000km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

uf prava tema za mene, imam skoro istu dilemu vezano za pirelli a kako sam do sad vozio stroma nemam pojma sta da gledam kod guma za Touring motore. Jel Angel izdrzljiva kao putna guma pošto bi samo tu i obitavala, znači ništa staza samo asfalt pa ne bi da dajem 260€ za gume koje e pojedu posle 6000km

 

uzeo sam angel polovnu sa 4mm share 2010, posle 14k km ima josh oko 1,5-2mm share i sad je menjam... evo danas vozio, ma drzhi ko blesava :takoje:

nechesh pogreshiti sa angelom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Hvala svima na pomoći!

 

Danas sam kupio Pirelli Angel ST. Na žalost, imali su samo zadnju a prednju dobijaju za nekih 20 dama. U neku ruku mi to i odgovara; dođe mu kao na rate xaxaxaxaxa

 

Da li imate savet gde da zamenim gumu? Uslov: da je pažljiv sa felnom i da me ne "odere" sa cenom

 

Vaša iskustva su..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Vozio sam na angel st- dobra guma, vozio sam na continentalu roadatt-dobra guma, vozio sam na dunlopu-katastrofa,vozio sam na michelin pilot road 3 odlicna guma, sada vozim michelin pilot road 2- najbolja guma do sada, po meni cak bolja i od pilot road 3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja