Jump to content

Moto Zajednica

Kotlina 2012 (31.Maj-3.Jun)

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

E da, jos i ovo :D :D

 

Ove godine imamo jedan terenac koji će da se vrti tu negde oko nas. Svi ćemo imati kontakt telefon sa njim, pa ako nešto zafali tu je što brže može.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

E da, jos i ovo :D :D

 

Ove godine imamo jedan terenac koji će da se vrti tu negde oko nas. Svi ćemo imati kontakt telefon sa njim, pa ako nešto zafali tu je što brže može.

 

Svaka cast 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

aćimo,vlajko,jimmy,hitman,nensy,kepo,Bandolera,Popsy,BusMan,B@ne,thelord,koma,GS,Kaya

 

Sad ste upisani.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

aćimo,vlajko,jimmy,hitman,nensy,kepo,Bandolera,Popsy,BusMan,B@ne,thelord,koma,GS,Kaya

 

Sad ste upisani.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

aćimo,vlajko,jimmy,hitman,nensy,kepo,Bandolera,Popsy,BusMan,B@ne,thelord,koma,GS,Kaya

 

Sad ste upisani.

 

Svi su tu, nego nam samo Koma nešto vrda. Razlog kao neka takmičenja i šta ti ja znam. :D A imaće taaaako dobra gibanjica ....

 

 

BusMana u kamion.... pozadi na krevet :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nency nem da se nerviras ,Marko nista lose ni nepotrebno nije napisao,a ti ces svakako sa tenerasima,vecina njih i onako ide stazama za devojcice 1oda.gif

 

znao sam da je mislio na mene, al ću se praviti lud :zvizduk:

 

a ne.. mislim da je mislio na mene..

ali ću se praviti takođe lud..:zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja nazalost necu moci da dodjem ali pratim temu kao da idem i moram par stvari da dodam.

Iz mog ugla grupna voznja ne znaci da treba da vozimo na metar jedan iza drugog vec je to ideja da se ljudi druze, smeju i lepo provedu jedan ili vise dana. Svako je odvojio vreme za to i u ovo tesko vreme NOVAC da bi uzivao malo u prirodi. S'tim u vezi i treba imati vise grupa a moja ideja je bila da se ljudi koji se poznaju medjusobno organizuju jer vec imaju plan kako ce izgledati njihova voznja.

Ja bi sigurno izludeo da se nadjem u nekoj grupi koja davi, place, ne moze da se snadje i nema iskustva jer sam kao sto rekoh odvojio svoj vreme i novac i hocu da uzivam koliko je to moguce. Mozemo da se ovako organizujemo i odemo na voznjicu gde ce mi cilj biti da nekoga naucim kako da ide, pomognem mu, pokazem ali taj dan nisam odvojio za uzivanje..

Pre par nedelja smo isli na jednu voznju i krenuo je covek koji prvi put ide na off road, kaze moze da vozi. Posle 10km ja sam mu lepo rekao da izadje na asfalt i da nas ceka na dogovorenom mestu jer je cela grupa postala nervozna zbog kilavljenja, guranja, pomaganja itd. Covek je bio razuman, vec polu mrtav a nismo ni krenuli, sam je sagledao problem, otisao i svima je bilo super. Nasa grupa je bila mala, mozda 10 motora ali ovde ce biti jako puno ljudi, mnogo vise nervoze, ocekivanja itd.

Zato nemojte da precenjujete svoje mogucnosti i ne budite SEBICNI prema drugima, postujte njihovo vreme, novac i uzivanje. Svako ima u svojoj blizini neku njivu, potok, makadamski put, provozaj malo i vidi gde si ali znaj da ce biti MNOGO TEZE jer se voze STOTINE km a ne precica preko brda.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

aćimo,vlajko,jimmy,hitman,nensy,kepo,Bandolera,Popsy,BusMan,B@ne,thelord,koma,GS,Kaya

 

Sad ste upisani.

 

Svi su tu, nego nam samo Koma nešto vrda. Razlog kao neka takmičenja i šta ti ja znam. :D A imaće taaaako dobra gibanjica ....

 

 

BusMana u kamion.... pozadi na krevet :D

 

 

Ako mi se kosmos smiluje, eventualno neka decija dzadica. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Iz mog ugla grupna voznja ne znaci da treba da vozimo na metar jedan iza drugog.

 

Da sam ovo znao prošle godine, ne bi izlupao motor i sebe spašavajući redova Rajana.

 

P.S. Znao sam ja to negde u malom mozgu, ali me ponela euforia.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ma nisi ti kriv, nego slabe kocnice na Africi :P sve ce to doci na svoje, kao i do sada... vecina ljudi se zna ... tako da samo lagano... i pun gas :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ja nazalost necu moci da dodjem ali pratim temu kao da idem i moram par stvari da dodam.

Iz mog ugla grupna voznja ne znaci da treba da vozimo na metar jedan iza drugog vec je to ideja da se ljudi druze, smeju i lepo provedu jedan ili vise dana. Svako je odvojio vreme za to i u ovo tesko vreme NOVAC da bi uzivao malo u prirodi. S'tim u vezi i treba imati vise grupa a moja ideja je bila da se ljudi koji se poznaju medjusobno organizuju jer vec imaju plan kako ce izgledati njihova voznja.

Ja bi sigurno izludeo da se nadjem u nekoj grupi koja davi, place, ne moze da se snadje i nema iskustva jer sam kao sto rekoh odvojio svoj vreme i novac i hocu da uzivam koliko je to moguce. Mozemo da se ovako organizujemo i odemo na voznjicu gde ce mi cilj biti da nekoga naucim kako da ide, pomognem mu, pokazem ali taj dan nisam odvojio za uzivanje..

Pre par nedelja smo isli na jednu voznju i krenuo je covek koji prvi put ide na off road, kaze moze da vozi. Posle 10km ja sam mu lepo rekao da izadje na asfalt i da nas ceka na dogovorenom mestu jer je cela grupa postala nervozna zbog kilavljenja, guranja, pomaganja itd. Covek je bio razuman, vec polu mrtav a nismo ni krenuli, sam je sagledao problem, otisao i svima je bilo super. Nasa grupa je bila mala, mozda 10 motora ali ovde ce biti jako puno ljudi, mnogo vise nervoze, ocekivanja itd.

Zato nemojte da precenjujete svoje mogucnosti i ne budite SEBICNI prema drugima, postujte njihovo vreme, novac i uzivanje. Svako ima u svojoj blizini neku njivu, potok, makadamski put, provozaj malo i vidi gde si ali znaj da ce biti MNOGO TEZE jer se voze STOTINE km a ne precica preko brda.

 

 

Tako je šampione :takoje:

 

I da se nadovezem na ovo "metar jedan od drugog".

Vozimo se u grupi jedan iza drugog, prasina ne vidi se, usporim malo i sačekam da odmakne motor a ja istim tempom iza njega da nastavim bez prasine.

Taman da ubrzam eto ti delije iza mene proleće, misli da ja nešto kilavim bez veze. I tako par puta dok nisam popizdeo, ukrao jednog vodiča i par nas, i vozi za sebe.

 

Nemojte se sabijati, nikuda neće niko pobeći. I onako se čekamo na raskrsnicama!!! Na planini smo da uzivamo u pogledu i cistom vazduhu, a ne da se gusimo u prasini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

O kretanju u grupi i obaveznim stvarima za poneti cemo na licinom mestu kad se obrazuju teroristicke grupe... Unapred da kazem da su kompleti prve pomoci, rezervne unutrasnje gume, alat, voda za pice nesto sto mora da se ima.... Gume unutrasnje i alat, set za krpljenje, kompresor mozemo da raspodelimo da ne vucemo svi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

aćimo,vlajko,jimmy,hitman,nensy,kepo,Bandolera,Popsy,BusMan,B@ne,thelord,koma,GS,Kaya

 

Sad ste upisani.

 

:lol::takoje:

 

 

Eh da....... idem i tačka! :lol: Nensy kraljice! :care:

 

Hej drugari pisaću ja pošto je Bandolero na poslu. Pratimo mi ovu vašu temu od početka jer smo ove godine baš imali i želje i volje da vam se pridružimo na ovom vašem fantastičnom putovanju.....ali smo ipak iz posta u post shvatili da mi stvarno nismo sada spremni da vam se pridružimo. Pogotovo što nemamo više KLE-a već TDM-a..... i da dvoje na jednom motoru ipak nije za ovu priču i ovakvu vožnju i da iskreno ne bi bilo uživanje ni nama a ni vama a ne želimo da budemo na smetnji nikome. I zato vama srećne pripreme a vi budite tako dobri kao što ste jeste... ;)....pa se potrudite da kada se budete vratili što pre pokačite slike, video materijal i sl...da i mi bar malo uživamo koliko ćete vi...to je sigurno!!!! :takoje:

 

Veliki pozdrav za sve učesnike od Bandolerosa. :zdravo::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Razumem te Zex jer nisi vise u tim vodama, al nekima je i ulje neophodan deo opreme!

Ulje je isto obavezno da posle ne bi bilo :"hebli su me na suvo!!!"

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

aćimo,vlajko,jimmy,hitman,nensy,kepo,Bandolera,Popsy,BusMan,B@ne,thelord,koma,GS,Kaya

 

Sad ste upisani.

 

:lol::takoje:

 

 

Eh da....... idem i tačka! :lol: Nensy kraljice! :care:

 

Hej drugari pisaću ja pošto je Bandolero na poslu. Pratimo mi ovu vašu temu od početka jer smo ove godine baš imali i želje i volje da vam se pridružimo na ovom vašem fantastičnom putovanju.....ali smo ipak iz posta u post shvatili da mi stvarno nismo sada spremni da vam se pridružimo. Pogotovo što nemamo više KLE-a već TDM-a..... i da dvoje na jednom motoru ipak nije za ovu priču i ovakvu vožnju i da iskreno ne bi bilo uživanje ni nama a ni vama a ne želimo da budemo na smetnji nikome. I zato vama srećne pripreme a vi budite tako dobri kao što ste jeste... ;)....pa se potrudite da kada se budete vratili što pre pokačite slike, video materijal i sl...da i mi bar malo uživamo koliko ćete vi...to je sigurno!!!! :takoje:

 

Veliki pozdrav za sve učesnike od Bandolerosa. :zdravo::zdravo:

 

mozete da idete asvaltom,i da budete na mestima okupljanja-druzenja(Kosjeric,Zlatibor,Sjenica jezero),i to bi bila jako lepa voznja...,a TDM ne moze na ove trase ni sa jednim,a kamol sa dvoje :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Tačno tako :takoje: je i meni Bandolero objasnio....pošto sam bila apsolutno ZA da ide on sa vama naravno bez mene...ali TDM nije za to! Hvala ti na predlogu da vam budemo "presretači" :moto3: ...će vidimo..... razmotrimo na porodičnom zasedanju od dva člana :lol: pa javljamo...

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

I ja pratim temu od početka i rado bih vam se pridružio ali mi Rade nedozvoljava

Kaže da se nisam još uvozao sa AT te biće blata isprljaće se kraljica, te ovo te ono...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

I ja pratim temu od početka i rado bih vam se pridružio ali mi Rade nedozvoljava

Kaže da se nisam još uvozao sa AT te biće blata isprljaće se kraljica, te ovo te ono...

Mozda je vreme da se taj motor konacno ukalja!!!!

 

:D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

I ja pratim temu od početka i rado bih vam se pridružio ali mi Rade nedozvoljava

Kaže da se nisam još uvozao sa AT te biće blata isprljaće se kraljica, te ovo te ono...

 

 

Dobro `ajde, idemo zajedno ! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja