Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem SYM 250 '06

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

SYM JoyMax 250ccm, svetlo sivi

Prodajem skuter, licni, jedini vlasnik, garaziran, odrzavan. Udario sam u banderu drugi dan posto sam ga uzeo. Na slikama se vidi ostecenje, ogrebano malo i plastika je malo naprsla.

2006 godiste, 13000km, servis radjen svako prolece kada pocinje da se vozi (2200dinara. VODIO SAM SE POLITIKOM KAO DA JE AUTO I MAJSTOR SE SMEJAO SVAKI PUT KADA SAM DOLAZIO). Krajem avgusta je stavljena nova guma, u julu su stavljenje nove kocnice, naravno sevris ulja, filter za vazduh i kupac ce ga dobiti i sa novim akumulatorom.

 

cena: 1700e

 

 

slike u jednom o sledecih postova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Ako želiš da poslušaš moj savet, prvo sačekaj proleće a drugo operi ga malo. Inače imao sam taj motor, dobro je to magare izdržljivo i pouzdano, po meni jedan od najlepših maxi-skutera.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

motorce je bez zamerke,sve radi bez izuzetka. sada sam u BG pa sam zato stavio, a ko zna kada ce se neko javiti, neka stoji malo , pa ako se neko zainteresuje onda do jaja. mada zelim da na prolece vec uzmem veci motor, i jedini razlog sto prodajem.

 

za pranje si u pravu, ovo sam ga slikao u garazi,, nisam bas mogao da se drndam i da se kvasim mnogo malo je hladno. mada je isti on, isto tera, isto brzo, opet mogu dvoje komotno i kada je malo prljaviji i kada ga operem 1zvizduk.gif1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja