Jump to content

Moto Zajednica

30 April Istanbul - Turski GP

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Bolje je da budemo u Plovdivu nego u Sofiji... :wink:

 

Plan je da prvo vece budemo u Sofiji, a poslednje u Plovdivu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Pablo da nisi "computer geek" trebao si da budes sekretarica :lol:

 

Mogli bi stvarno da se vidimo u sredu pa da se izdogovaramo sto se mene tice mozemo i na jednu partiju suncanja na uscu oko podne ali vi zaposleni ste bas smor :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Pablo da nisi "computer geek" trebao si da budes sekretarica :lol:

 

Mogli bi stvarno da se vidimo u sredu pa da se izdogovaramo sto se mene tice mozemo i na jednu partiju suncanja na uscu oko podne ali vi zaposleni ste bas smor :lol:

 

Pazi ti ove mladje generacije... E, tako nije bilo u moje doba :D

 

Bolje da se vidimo u Sredu uvece, bice vise vremena da razgovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Pozdrav svima!

 

Jako mi se dopada vaša ideja da organizujete odlazak na MotoGP u Istambul. Pošto sam se tek nedavno prikljuèio, želeo bih da zamolim glavne "organizatore" da rezervišu još dva mesta jer bih poveo i lepšu polovinu.

Ako mogu na bilo koji naèin da pomognem oko organizacije, slobodno me kontaktirajte!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Moze, nije frka. Videcemo da se skupimo i da svi porazgovaramo o Istanbulu i samoj turi, pa dodji i ti, Sale ;):D

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Neradni dani 27.april (cetvrtak), 01.maj i 02.maj (ponedeljak i utorak)...

Tako da sada mozemo opustenije da krenemo u cetvrtak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Neradni dani 27.april (cetvrtak)' date=' 01.maj i 02.maj (ponedeljak i utorak)...[/quote']

 

Do dzadza :D8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Neradni dani 27.april (cetvrtak)' date=' 01.maj i 02.maj (ponedeljak i utorak)...

Tako da sada mozemo opustenije da krenemo u cetvrtak...[/quote']

 

Kako kome :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Pablo, jeste li pravili taj mini okrugli sto i vijecali vise? ajde ajde, davaj informacije o detaljnom planu ako ste ga razradili vise pa da mirno spavam ;)

inace, sto se papira tice, da napravimo mali rezime... vize za bugarsku trebaju il ne trebaju? za tursku se valjda na samu granicu uzmaju i koliko su para? i naravno, prepoucio bi svima da izvade u AMS medjunarodnu vozacku dozvolu, cisto da ne bude nepredvidjenih razloga za zaebanciju od strane stranskoga MUPa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bice, bice... Predlog ture je skoro gotov, veceras cu ga zavrsiti... Inace, rezervisao sam hotel u Istanbulu, tako da je to reseno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Pablo' date=' jeste li pravili taj mini okrugli sto i vijecali vise? ajde ajde, davaj informacije o detaljnom planu ako ste ga razradili vise pa da mirno spavam ;)

inace, sto se papira tice, da napravimo mali rezime... vize za bugarsku trebaju il ne trebaju? za tursku se valjda na samu granicu uzmaju i koliko su para? i naravno, prepoucio bi svima da izvade u AMS medjunarodnu vozacku dozvolu, cisto da ne bude nepredvidjenih razloga za zaebanciju od strane stranskoga MUPa.[/quote']

 

Viza za Bugarsku ti ne treba a za Tursku se dobija na samom granicnom prelazu i kosta 10$.

 

PS Ali ako das 10e nema kusura posto prevaranti racunaju 1e=1$.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Bogme nije bas tako meni nisu hteli da uzmu 10$ nego su insistirali na 10 eur-a.I ja sam pre nego sto sam krenuo u Tursku cuo price kao da gledaju 1eur=1$(i poneo saku dolara) ali sam se posle uverio da od toga nema nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Bogme nije bas tako meni nisu hteli da uzmu 10$ nego su insistirali na 10 eur-a.I ja sam pre nego sto sam krenuo u Tursku cuo price kao da gledaju 1eur=1$(i poneo saku dolara) ali sam se posle uverio da od toga nema nista

 

Doduse ja sam bio 2003-ce ali se dobro secam da je na samoj vizi pisalo 10$

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
momci' date=' Gasho je rekao sve mjesto mjene.... dakle, i??? da cujem ko je ostao od rijeci[/quote']

 

Neshi je TL otkazao tako da on otpada... Ja se jos uvek premisljam, mada cuo sam se sa Gashom i saznao za rafting na Tari, jos sam na vecim mukama sad...

 

Sta je sa ostalima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
momci' date=' Gasho je rekao sve mjesto mjene.... dakle, i??? da cujem ko je ostao od rijeci[/quote']

 

Neshi je TL otkazao tako da on otpada... Ja se jos uvek premisljam, mada cuo sam se sa Gashom i saznao za rafting na Tari, jos sam na vecim mukama sad...

 

Sta je sa ostalima?

 

Pablo, u pocetku je bilo skoro 10 ljudi koji su trebali da idu, sad je sve spalo na mene i eventualno tebe. ne mogu da vjerujem da se to desava? ok, za Nesa je visa sila, al za ostale... kako se onda mozemo dogovorit za bilo koji drugi put ako se odje sad sve razbije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pazi, taj put nije macji kasalj... Ja nikoga ne mogu da okrivim ako se predomisli. Ipak je to 2200-2300 km i prolazak kroz 2 drzave. Mislim da je uspeh ako se taj put ostvari, a ne neuspeh ako se ne ostvari. Zar ne?

 

Mislim da je Never takodje zainteresovan, a za Pecu jos ne znam.

 

Ja se sad dogovaram sa Neshom da odemo do Bara (pozajmicu mu VTR-a), jer on treba da dobije dete sad u Maju, tako da posle toga nece imati prilike da odsustvuje od kuce dovoljno dugo da bi mogao na put. Zato bih preskocio Istanbul, al zato ciljam Brno i Cesku krajem Avgusta... Ove cu godine sigurno otici na motogp negde.

 

Meni licno je sad i finansijski nategnuto posto imam nekih nepredvidjenih troskova (oce moji matorci da kupuju Logana, pa im treba sto vise kinte sad jbg).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Možete i mene da raèunate kao 100% spremnog za put. Naime, danas idem da podignem tablicu za novi Xciting i od sutra kreæe razraðivanje. Mora da bude spreman za polazak do 27-og. Mislim da bi stvarno bila šteta da propustimo ovu priliku i kao grupa ne odemo na jedno veæe putovanje. Nadam se da æe i ostali koji su planirali da nam se pridruže doæi barem u subotu ispred Arene da se definitivno dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Sisak

Pa ljudino jos ces ti mene docekati na Zabljaku :wink:

Nadam se da ce ti uspijeti planirani put ali ako ne bit ce mi drago da se vidimo gore :D :jos_piva:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja