Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Ako je neko raspolozen za kratku voznju sutra( ili to famozno okupljanje koje pokusavamo vec 2 god unazad da organizujemo), sutra u 11h kod hiljadu ruza, vozi se ralja ring (mozda se i produzi ruta). Za sad se nalazimo ja i Bukinac, pa ko je raspolozen nek se pridruzi 0takoje.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki er-6n piaggio bev500

Uz'o sam zeni kacigu!

jbg nisam sredio motor ali ipak idemo za Indjiju! :moto3:

 

njoj je sad prvi put da se vozi na motoru, vatreno krštenje :moto1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Prvi put?! E onda moras biti baas spor ;) Ja sam sad u Trebinju odvikavao neku drugaricu od straha, isto se nikad nije vozila na motoru. Vristala je na 20, pa onda postepeno do 40, pa sutradan krenuli za DU 60 na sat, i posle nije htela ni da sidje. Brze ja nisam smeo :D

 

Evo ti je moj broj 064/288-2003 Boro, pusti sms, jedino ako ne planirate sami da se vozite ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki er-6n piaggio bev500

@pesicboro Javaljam ti se sutra ujutru da se dogovorimo. Kakvu si ti rutu planirao ? Auto put ili preko Pazove ?

 

Što se tiče brzine dogovorili smo se da ne idem preko 60-70 :) kad je truckav put moraću malo da usporim jer će tu sigurno da mi se izvrišti kako će da spadne i generalno hoću da pokušam da joj napravim pozitivan ugođaj da se ne uplaši.

Realno ja nisam neki profi vozač i još uvek vozim relativno polako, čitam ovde ima ljudi koji voze 160-170 po autoputu, ja sam jednom vozio oko 160 nisam mogao duže od 10 sekundi da izdržim zato i izbegavam autoput.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Ma opusteno, bolje onda preko pazove. Ni ja nisam ljubitelj brze voznje, mislim da je 140 najbrze sto sam vozio. Prelazim velike kilometraze godisnje, jbg volim da se vozim, al brzina mw nesto ne privaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Trebale su mi hitno, pa sam uzeo ove u maxmoment-u, 4200 din. Ne mogu da verujem da mi leve plocice imaju mesa, a desne se skroz pojele. A nisam ni znao, da nisu iste za oba diska :D

post-3134-0-34764500-1371227543_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ma slicne su samo obrnute, a to i nema neke logike da se jedne pojedu a druge ne... Jel disk ok?, mozda jedna kljesta koce a druga slabo ili nista proveri ti to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

mozda jedna strana cuknuta pa otkinut disk bio i plocice pa da zamenjeno i da se neravnomerno trose jer jedne novije druge starije ili sta znas mozda stedeo hteo jedne plocice da zameni pa druge.... Ja bi trebalo prednje plocice da zamenim vec su pri kraju, a po preporuci majstora nisin bi trebalo da uzmem ako ostrije vozim a i kvailtetnije su ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati SFT

Trebale su mi hitno, pa sam uzeo ove u maxmoment-u, 4200 din. Ne mogu da verujem da mi leve plocice imaju mesa, a desne se skroz pojele. A nisam ni znao, da nisu iste za oba diska :D

 

A, pa to je normalno kad si vozio vise u desne krivine :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Nemam pojma, ali mislim da su samo leve bile zamenjene. Sad su skoro pa slicne na oba diska, pa cu propratiti vremenom sta se desava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Trebale su mi hitno, pa sam uzeo ove u maxmoment-u, 4200 din. Ne mogu da verujem da mi leve plocice imaju mesa, a desne se skroz pojele. A nisam ni znao, da nisu iste za oba diska :D

 

A, pa to je normalno kad si vozio vise u desne krivine :))

 

 

Pa naravo da imas vise mesa na jednoj nego na drugoj plocici kad nas motor ima plivajucu stegu, jbg.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Danas ispolirao malo izduvnu gradnu nekih sat-sat i po posla sa vodenom p800 smirglom, samo par nezgodnih mesta ima ali to je to . Grana je sinula kao tek hromirana, e posle nekih 20min voznje je pozutela tj dobila zlatnu boju ali kako je bila sada je kao nova..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja