Jump to content

Moto Zajednica

Power commander za TDM 900 ?

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1201 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R 1200 R

Kupio bih ovu stvarcicu za moj TDM 900, model 2007 ako to sa godistem ima neke veze.

Pretpostavljam da to ovde kod nas ne mogu da nabavim, pa ako ima neko ko bi mi pomogao u nalazenju i dopremanju istog u Srbiju.

I ako neko ima iskustva sa ovom spravicom, voleo bih da mi kaze da li je kupovina power-commandera dobra ideja i koliko to moze stvarno da poveca snagu i obrtni momenat  ? ( slabo divanim engleski pa ne mogu te podatke da nadjem )

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1201 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R 1200 R

Pa zar niko nema nekakava iskustva ili bar neke podatke o tome koliko bi to stvarno povecalo performanse .

Nasao sam na Yu tube neke snimke npr 7 sec do 100 mph ( 160 km) itd, kako se to odradi.

I ako je tu u pitanju taj power commander, vidim da se krece oko 300 eura u europi, pa ponegde i neki popust i sl. ima li ko da ga dopremi do mene za tih 300 evrica ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Gospo'n Jasminko, mozda je bolje da ova tema ide u "Opste teme" ili "Garazu"? Mislim da ce je vise ljudi tamo primetiti  ;)...

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1201 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R 1200 R

Da, i ja sam o tome razmisljao, ali ja bih to da kupim....pa sam mislio da je temi ovde mesto.

Probacu sutra da je postavim i tamo ili da ovu premestim.

U svakom slucaju hvala na zelji da se pomogne... :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Vidi ti čika Jasminka opet ga uvatili pundravci pa bi da zavrće gasove  ;)

 

Mislim da ti uz PK treba još gomila stvarčica da bi to funkcionisalo na pravi način...a to znači još para

 

Ja sam doduše star ali bih ti savetovao da se maneš ćorava posla...od tdm-a se R ne pravi  :)

 

Prodaj lepo onog kruzera, kupi brate trkalicu i mirna Bačka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Peki, Jasminko ima viska love pa racuna bolje da je utrosi on nego zena ili da se nedaj boze ubudja od stajanja u fioci. ;D  Inace Jasminko cime si ti to nezadovoljan? Nema ti TDM dovoljno snage, ne poteze dobro iz niskih obrtaja, nema linearno ubrzanje...? Power Commander moze nesto da koriguje ali ne mnogo i nikakva cuda ne treba ocekivati. Postoje mape za serijski motor i one sa promenjenim filterom za fazduh i auspuhom, ali te mape su testirane uz odredjene auspuhe, ne postoje mape za Robertove auspuhe. ;D Da se sam zezas sa mapama ne mozes, treba Dyno sto i veliko iskustvo, mozes samo da napravis gore nego sto jeste. Realno ne treba ti to uopste, ali ako si resio da se igras, onda OK. Vidi nekoga od nasih ljudi ko dolazi sad na leto u Srbiju iz Amerike, pa neka ti ponese odande, najjeftinije je. Moj kum je bio pre tri nedelje, zakasnio si.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

evo ja cu ti reci da je kupovina PC-a glupost nevidjena

 

pogotovo za taj motor

 

jedino sto ces dobiti je veca potrosnja i 0.00001% snage (neprimetna snaga primetna potrosnja)

 

i to ako ubodes pravu mapu za svoj motor, ako ne ubodes, jos ces i da pokarabasas sve

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1201 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R 1200 R

U jebote, kakvi ste !  :o :o :o !

Ajde,recimo, samo sam se salio, jos cu i batine da dobijem. :D :D :D !

 

Hvala svima na savetima, i ja sam nesto slicno razmisljao, pa sam i psao kupio bih ali da mi neko kaze da li to vredi, sad ste mi potvrdili i eto odustajem. .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja