Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista na ulasku u Valjevo iz pravca BB (05.07.2009)

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd/Borcha

Danas sam oko 18:30 na ulazu u Valjevo iz pravca Debelog brda video unisten motor i pored njega pokriven les. Policija je bila tu i regulisala saobracaj. U pitanju je neki manji stariji motor, koji se izgleda sudario sa nekim automobilom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Aleksandar Puzović (70) iz Valjeva poginuo je u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u Birčaninovoj ulici u Valjevu u nedelju uveče oko 18 sati. Puzović je svojim motociklom udario u "golf" kojim je upravljao Aleksandar Nedeljković, takođe iz Valjeva.

Naložena je obdukcija tela nastradalog, a Nedeljković je na alko testu bio negativan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd

Juce oko 19h na ulasku u Valjevo pogino motciklista. Tomosom je presao u suprotnu traku i udario u Golfa 2. Po recima policajca i vozac auta je povredjen.

 

Mali off povezan sa ovom nesrecom.

Policajac je tek zaustavio kolonu da bi mrtvozornicka kola mogla da pridju. Pored mene u prvom redu stoji neki kineski coper i na njemu covek u 50-im. Policajac koji je zustavio kolonu pocne da mu pise prijavu, tu ja pitam policajca za sto mu pise, misleci da je zbog kacige jer mu nisam video oci posto je gledao na drugu stranu (da jesam sve bi mi bilo jasno), kad mi on pokaza alkometar sa 2,52 promila na displeju!!!

Sa toliko alkohola treba platiti taxi. Ni kola ne treba voziti, a kamoli 2 tocka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

preuzeto sa portala www.ugradu.info

 

06-07-2009.

Aleksandar Puzović (70) iz Valjeva poginuo je u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u Birčaninovoj ulici u Valjevu u nedelju uveče oko 18 sati. Puzović je svojim motociklom udario u "golf" kojim je upravljao Aleksandar Nedeljković, takođe iz Valjeva.

 

Posto sam prosao pored mesta nesrece kad su vec odneli nastradalog, motorista se direktno zakucao u golfa, tj presao je u njegovu kolovoznu traku. Inace nalozena je obdukcija tela nastradalog coveka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

... što znači da su i vozači iz suprotnog smera prilično krivi što ga zvučnim i svetlosnim signalima nisu upozorili na vreme. Sirena je iz raja izašla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Udes se desio pred desnu krivinu 20-30 metara, tako da mislim da vozac golfa nije mogao ozbiljnije da reaguje, a ja recimo iza golfa nisam video tragove kocenja, sto bi navelo na zakljucak da je neposredno pred njega motor uleteo, mada moza da ukaze i na to da vozac Golfa i nije bio bas mnogo pazljiv jer ta deonica je prilicno brza za voznju. Prosle godine na tom delu puta decko je poginuo na Hondi i isto se zakucao pravo u automobil.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd/Borcha

 

Aleksandar Puzović (70) iz Valjeva poginuo je u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u Birčaninovoj ulici u Valjevu u nedelju uveče oko 18 sati.

 

On je sedma žrtva koju su odneli putevi u Srbiji u nedelju, a u još tri saobraćajne nesreće povređeno je petnaest osoba.

 

Kako je agenciji Beta rekla dežurni istražni sudija Opštinskog suda u tom gradu Snežana Jovanović, Puzović je svojim motociklom udario u "golf" kojim je upravljao Aleksandar Nedeljković, takođe iz Valjeva.

 

Naložena je obdukcija tela nastradalog, a Nedeljković je na alko testu bio negativan.

 

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=139872

 

 

Telo je bilo zaklonjeno autom pa ga mozda zato nisi video. Ili je mozda vec bilo odneto dok si ti dosao. Nisam siguran dal je poginula osoba vozac motora pa nisam odmah hteo da ubacim u crnu hroniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja