Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem skuter 50cc

Recommended Posts

  • Drug član, 1530 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Za dobrog druga potreban skuter 50cc, nema A, tako da ne moze nista preko toga. Bitno da je ocuvan i odrzavan. Do 1000e. Ako imate javite ovde ili na PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /

Piaggio NRG 50 2T,2005,uradjena masina i stavljene nove gume DOT xx21,dobre kocnice,nov gel akumulator. Krsaste plastike,i ulaganje u prednju vilu (promena gumica i ulje) i kmh pinjon (polovan 40e,a nov 13k dinara). Registrovan jos oko 11 meseci,prodajem jer uzimam jace jer imam puno A i hocu da  uposlim i sledeci jaci motor,kao sto sam i ovaj,posto je na dostavama. 900e cena,vlasnik. Za slike mi javi u poruci na koji broj da posaljem,ako je zainteresovan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1530 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, Krle1990 said:

Piaggio NRG 50 2T,2005,uradjena masina i stavljene nove gume DOT xx21,dobre kocnice,nov gel akumulator. Krsaste plastike,i ulaganje u prednju vilu (promena gumica i ulje) i kmh pinjon (polovan 40e,a nov 13k dinara). Registrovan jos oko 11 meseci,prodajem jer uzimam jace jer imam puno A i hocu da  uposlim i sledeci jaci motor,kao sto sam i ovaj,posto je na dostavama. 900e cena,vlasnik. Za slike mi javi u poruci na koji broj da posaljem,ako je zainteresovan.

Saljem ovo pa javljam. Pozz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1530 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
9 hours ago, kvaicnenad said:

Prodaje kuma moja Pedu r8, 2 godine star, mislim da je presla 4-5k kilometara. Mislim da mi rece 750e

Moze biti zanimljivo. Pusti mi broj u inbox, pa da prosledim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja