Jump to content

Moto Zajednica

Slika opomene

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Evo nesto malo drukcije: Prosle godine na Ibarskoj kod Stepojevca, sudarise se dva kamiona - ja iso iza ovog sa cepanicama ( sreca moja sto sam drzao rastojanje i sto sam bio sa kolima ) . Sve se dogodilo u sekundi , samo sam uspeo da stisnem kocnicu i da bezim desno kolko sam mogao - mostic ispred mene ). Da sam bio motorom, verovatno bi me poklopile ove cepanice. Devet sati sam ostao na putu ( dok su ga rascistili da mogu dalje ). Najsmesnije od svega je to sto kad sam bio ove godine na sudu u Lazarevcu - kao svedok, sud nije dobio od policije ni JEDNU  jedinu sliku iako su sve islikali. Obradovao sam sudiju kad sam joj pokazao i dao dvadesetak slika koje sam islikao !

  D R Z I T E    R A S T O J A Nj E kad vozite iza kamiona koji nose ovakav i slican rasuti teret !

 

post-3891-12879008215229_thumb.jpg

post-3891-12879008215535_thumb.jpg

post-3891-12879008215747_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS ADV , Yamaha T MAX

Ove krave su postale toliko poznate, da pomisao na ove krajeve vezujes za njih.

Najvise pogleda privlace u vreme letnjih odmora.

Aj cik pogodite, koji su to krajevi?

Gacko -Tebinje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

I pored toga sto je kamion elektrodistribucije nedavno izazvao pogibiju naseg kolege Dejana Kovacevica, vozaci eleektrodistribucije i dalje rade ovakve stvari:

 

Hck0R_22102008ii8.jpg

 

g3TNt_22102008001wa7.jpg

 

Vozio sam neko vreme za njim. Na tom delu puta bilo je dosta prilika za kocenje, i ni jedan jedini put se stop svetla na prikolici nisu upalila!! Na drugoj slici je kamion bas na kocenju pred raskrsnicom! Bandere i lampioni su neoznaceni...

 

Slikano telefonom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

      Ovi iz distribucije su stvarno slepci . Ne mogu da verujem kako voze betonske bandere . Koliko zivota treba da oduzmu da bi radili kako pravila nalazu . Na zapadu je ovo za zatvor .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ja sam danas posle podne isao sa venca (kolima) i umalo da zgazim naizgled neku putnu torbu.... kada sam jedwa zaobisao skontao sam da je to covek koli lezi na putu. I normalno kocim i prilazim mu i skontam da je mrtaw pijan i da spawa. Inace ja sam cepao bar 80 na sat, a deo puta je takav da moze i vise. Neko ce da ga zgazi i da odgowara ni kriv ni duzan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Slikano danas 23.11.08. na putu Ruma Sabac, lepo ljudi slepaju jedan drugog idu 30 na sat bez i jednog stop svetla i ikakve signalizacije.

 

23112008313.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ove krave su postale toliko poznate, da pomisao na ove krajeve vezujes za njih.

Najvise pogleda privlace u vreme letnjih odmora.

Aj cik pogodite, koji su to krajevi?

Gacko -Tebinje

 

Imas ladnu pivu u ladovini kad prolazis kroz Kosjeric  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

E da sad sam se setio da jedno posle 2,3 kilometra posle (mislim na lokaciju gde je slikana slika iznad)sam naleteo na ovcu koja je onako pogubljena trcala po sred bele isprekidane linije niz put i isla pravo na mene  :o . Posle kocenja, blicanja, i sviranja, eskivirao sam je nekako i nastavio pravo. Pogledao sam u retrovizor i automobili koji su se kretali iza mene, onako jedan po jedan sklanjali se sa puta a ovca je nastavila svoj trk i "rusila" sve pred sobom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Auto-put Sid-Beograd

 

kolotrag.jpg

 

jedni od mnogobrojnih kolotraga, za motoriste koji prelaze pri velikim brzinama mogu biti pogubni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Na zalost nemam slike koje bi vam potvrdile moj sledeci savet, ali verujte mi na rec. Na putu od Cetinja prema Budvi, na 5km do Budve, u selu Markovici povecajte opreznost jer tokom 24h krave znaju da budu policajci na putu i da zaustavljaju saobracaj. Ovde ima jedan mestanin koji svoje krave cuva na glavnom putu Cetinje-Budva i mislim da one nikad nisu ni videle stalu. Kao sto rekoh, krave su tu stalno, bez obzir na doba dana ili noci. Moja vikendica je u Lapcicima tj. na 8km od Budve i svakodnevno sam ih vidjao. Neretko znaju da cooliraju na sred nepregledne krivine. Moju pricu sigurno mogu potvrditi clanovi foruma koji zive u Budvi i okolini.

P.S. Radius kretanja im je od prvih duplih traka od Budve prema Cetinju, pa sve do Lapcica. Prevedeno u kilometre iznosi oko 5-6km. Oprezno na tom delu puta, mada ni posle nije nista bezbednije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS ADV , Yamaha T MAX

Ove krave su postale toliko poznate, da pomisao na ove krajeve vezujes za njih.

Najvise pogleda privlace u vreme letnjih odmora.

Aj cik pogodite, koji su to krajevi?

Gacko -Tebinje

 

Imas ladnu pivu u ladovini kad prolazis kroz Kosjeric   ;)

Bili pre neki dan al bila velika ladovina za pivo pa samo produzili  ;DsQsHF_photoeb2.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

  Evo malo slika sa autoputa u Kini kao dokaz da nije samo kod nas sve crno .

Auuuu, ono je strashno.

Ja sam bio krajem oktobra, poslovno, lik "profesionalni vozach" je prespavao dobar deo autoputa Wei Feng - Quin Dao.

A bivalica, konja dece koja prelaze preko autoputa ima na sve strane.

Sve u svemu iskustvo za pamccenje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Na zalost nemam slike koje bi vam potvrdile moj sledeci savet, ali verujte mi na rec. Na putu od Cetinja prema Budvi, na 5km do Budve, u selu Markovici povecajte opreznost jer tokom 24h krave znaju da budu policajci na putu i da zaustavljaju saobracaj. Ovde ima jedan mestanin koji svoje krave cuva na glavnom putu Cetinje-Budva i mislim da one nikad nisu ni videle stalu. Kao sto rekoh, krave su tu stalno, bez obzir na doba dana ili noci. Moja vikendica je u Lapcicima tj. na 8km od Budve i svakodnevno sam ih vidjao. Neretko znaju da cooliraju na sred nepregledne krivine. Moju pricu sigurno mogu potvrditi clanovi foruma koji zive u Budvi i okolini.

P.S. Radius kretanja im je od prvih duplih traka od Budve prema Cetinju, pa sve do Lapcica. Prevedeno u kilometre iznosi oko 5-6km. Oprezno na tom delu puta, mada ni posle nije nista bezbednije.

 

potvrdjeno!!! Vidjene već treći put za redom kako noće sa desne strane uz liticu, pola metra od rigola, na izlazu iz te "prve krivine nakon prve tri trake iz pravca budve". OPREZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ove krave su postale toliko poznate, da pomisao na ove krajeve vezujes za njih.

Najvise pogleda privlace u vreme letnjih odmora.

Aj cik pogodite, koji su to krajevi?

Gacko -Tebinje

 

Imas ladnu pivu u ladovini kad prolazis kroz Kosjeric   ;)

Bili pre neki dan al bila velika ladovina za pivo pa samo produzili  ;DUg69j_photoeb2.jpg

 

 

Pa mogli ste na čaj "domaci"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja