Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna garaža, mesto za motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Kolege, posle dužeg trazenja, telefonskih poziva, google-vanja, nisam uspeo da nadjem adekvatno mesto za moj motor, gde bih ga drzao 10 dana mesecno, na lokaciji koja je blizu Djerma naravno ili eventualno blizu. Iz Cacka sam inace, a zivim u blizini Djeram pijace, ako neko ima neki predlog , sam ima, ili poznaje nekoga koji ima nešto da mi ponudi, molim vas da me kontaktira, inace ce mi ova moto sezona biti očajna, preciznije, necu voziti motor

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Druze tu imas dve podzemne garaze, jedna je u Sjenickoj u kojoj sigurno ima mesta a druga  u Milesevskoj. Parkiranje na mesecnom nivou kosta 1320din. Odes u parking servis u Carice Milice (garaza) i tamo zakljucis ugovor, placa se uplatnicom svaki mesec.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Hvala kolege na savetima, razmisljao sam o podzemnim garazama, ali iskreno, ne znam koliko je to bezbedno ipak, ali cu proveriti u Carice Milice, da vidim imaju li te garaze deo za motore ili tako nesto...

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Prvo proveri da li išta garantuju za bezbednost...

Za bezbednost 99% nece niko da mi garantuje, zato mi je i cimanje, dovoljno je da mi neko skine auspuh, retrovizor, itd, a to rade...Da ne razmisljam o najgorem scenariju.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

 

Prvo proveri da li išta garantuju za bezbednost...

Za bezbednost 99% nece niko da mi garantuje, zato mi je i cimanje, dovoljno je da mi neko skine auspuh, retrovizor, itd, a to rade...Da ne razmisljam o najgorem scenariju.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 

Vidi sto se tice bezbednosti i u garazi rentiranoj sa jos trojicom prijatelja nemas nikakvu sigurnost. Mozda cak 4 motora pod jednim katancem na istom mestu je cak i privlacnije za lopove. Garaze koje sam ti naveo imaju mesta za motore i imaju fizicku prisutnost radnika parking servisa 24h.

Tamo ljudi ostavljaju i skuplje motore nego tvoj.

Parkiras motor pokrijes ga ceradom i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Kolege, posle dužeg trazenja, telefonskih poziva, google-vanja, nisam uspeo da nadjem adekvatno mesto za moj motor, gde bih ga drzao 10 dana mesecno, na lokaciji koja je blizu Djerma naravno ili eventualno blizu. Iz Cacka sam inace, a zivim u blizini Djeram pijace, ako neko ima neki predlog , sam ima, ili poznaje nekoga koji ima nešto da mi ponudi, molim vas da me kontaktira, inace ce mi ova moto sezona biti očajna, preciznije, necu voziti motor

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 

Druze,ne znam koliko ces koristiti motor u tom periodu ali ako zelis uvek mozes parkirati motor kod mene u dvoristu,nikad mi nista nije zafalilo,imam dva psa a i ja ujedam,xaxaaxa...motorom si od djerma do mene za 7-8 min a prevozom 20 min..javi se za tacnu lokaciju na pp...naravno besplatno i neces mi smetati..bitno je samo da mi se najavis..

Eto mozda mogu da budem i rezervna varijanta..  :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Čačak

Cedo032, nađe li garažu? Ako si našao, nemoj da nam kažeš gde je, da ne bude ono : "Da li želite da budete anonomni?"

Iz Top liste Nadrealista, pa da ceo svet zna gde ti je ono lepo motorče...

Ostani anoniman!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Cedo032, nađe li garažu? Ako si našao, nemoj da nam kažeš gde je, da ne bude ono : "Da li želite da budete anonomni?"

Iz Top liste Nadrealista, pa da ceo svet zna gde ti je ono lepo motorče...

Ostani anoniman!

U pomoć mi je uskočio drugar iz Cacka, sasvim slucajno, i po prici ima savrseno mesto za moj motor, trebalo je danas da odem da pogledam, ali manjak vremena...Javljam šta sam uradio :)

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Druze tu imas dve podzemne garaze, jedna je u Sjenickoj u kojoj sigurno ima mesta a druga  u Milesevskoj. Parkiranje na mesecnom nivou kosta 1320din. Odes u parking servis u Carice Milice (garaza) i tamo zakljucis ugovor, placa se uplatnicom svaki mesec.

Ako pod Sjenickom podrazumevas Radivoja Koraca (Sjenicka i nije ulica, to je ogradjen prilaz sportskom centru Vracar, moguc ulaz samo peske kroz dve kapije) tamo nema mesta "ni pod tackom razno". Ja sam na listi cekanja za sinovljev motor od nove godine u TRI garaze koje se nalaze izmedju Crvenog Krsta i Kalenic pijace, i nista za sada. Ako on podnese zahtev sada, racunaj sam koliko ce on cekati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

 

Druze tu imas dve podzemne garaze, jedna je u Sjenickoj u kojoj sigurno ima mesta a druga  u Milesevskoj. Parkiranje na mesecnom nivou kosta 1320din. Odes u parking servis u Carice Milice (garaza) i tamo zakljucis ugovor, placa se uplatnicom svaki mesec.

Ako pod Sjenickom podrazumevas Radivoja Koraca (Sjenicka i nije ulica, to je ogradjen prilaz sportskom centru Vracar, moguc ulaz samo peske kroz dve kapije) tamo nema mesta "ni pod tackom razno". Ja sam na listi cekanja za sinovljev motor od nove godine u TRI garaze koje se nalaze izmedju Crvenog Krsta i Kalenic pijace, i nista za sada. Ako on podnese zahtev sada, racunaj sam koliko ce on cekati...

 

Pa Sjenicka se nalazi na listi ulica, SC Vracar se vodi na Sjenicku, U pravu si mislio sam na garazu u Radivoja Koraca. Za guzvu pojma nemam posto ja kad sam bio korisnik bilo je mesta na pretek, bila su prazna sva ona zabudzena mesta izmedju kola.

Ljeti iz nekog razloga korisnici otkazuju garazu, valjda im nije blizu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja