Jump to content

Moto Zajednica

aprilija pegaso trail

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

aprilija pegaso trail 650  2006

soft enduro bajk

11000 km,sa nosacima bocnih i gornjeg kofara

3 givi maxi kofera

pokrivka rezervoara,kozna

 

6000 evra

 

petar vujanic 063688 588

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Mozete li mi reci zasto prodajete motor. Ja Vas to pitam zato sto imam iti takav, pa me interesuje Vase misljenje i iskustvo sa tim motorom.

 

HVALA!!!

 

3OPAH

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

pa evo zorane ovako...

jako sam zadovoljen tim motorom,isao sam na more,po planinama,par puta na durmitor i svuda po gradu.ako ga posmatram kao univerzalni motor,on ima jako lepe osobine...soft enduro je lep za sveasta,unutra je jamahim agregat od xt koji su pojacaji italijni sa par konja vise...dizajn je prelep..mene nikad nije izdao i pruzio mi je puno lepih trenutaka...zaista lep karakter u ubrzanju,zabavan bajk...divan za vikend putovanja...medjutim ako zovek pozeli nesto vise u snazi,komforu i putnim karakteristikama i drugar mu po dobroj ceni ponudi bmw 1200 gs,onda je jasno koji je potez logican. i dalje mislim da je pegaso,mitski krilati konj,bolji za grad,ali cim se izadje na put  sa bmw razlika postaje jasna...bolja ciklistika,veca snaga,lepsi konfor,pouzdaniji proizvodjac,grejaci rucica,kardan,eto razlika u novcu je velika,a kako zelje rastu nijanse postaju vazne... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

HVALA LEPO !

 

Upasio bi se da je neki drugi razlog. Ovako SRECNO sa novim motorom!

 

3OPAH

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

unutra je jamahim agregat od xt

 

Nije to Yamahin agregat.To je Minarelijev agregat, Yamaha ga samo ugradjuje u xt-a i mt-a 03    ;)

 

 

Rotax-ov.

 

Gresis druze. Zadnji model sa rotaxovim agregatom je model za 2005-u, a model za 2006-u, koji nosi naziv TRAIL, je potpuno redizajniran i ubacen je Minarelijev agregat.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

unutra je jamahim agregat od xt

 

Nije to Yamahin agregat.To je Minarelijev agregat, Yamaha ga samo ugradjuje u xt-a i mt-a 03    ;)

 

 

Rotax-ov.

 

Gresis druze. Zadnji model sa rotaxovim agregatom je model za 2005-u, a model za 2006-u, koji nosi naziv TRAIL, je potpuno redizajniran i ubacen je Minarelijev agregat.  ;)

 

Mislim da ne grijesim. Samo ja pricam o Yamahi, koja u XTR i XTX stavlja Rotaxove motore, a zakleo bih se i da je slucaj sa Pegasom. Bar mi se cini da sam tako citao u Motopulsu, u jednom broju koji je radio test 4 SuperMoto modela, Ktm, Yamaha, Husqvarna iiii BMW Xmoto, cini mi se. A imam kuci dvobroj iz Januara, sa modelima za 2008 godinu, pa cu da se javim popodne, sad sam na poslu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

unutra je jamahim agregat od xt

 

Nije to Yamahin agregat.To je Minarelijev agregat, Yamaha ga samo ugradjuje u xt-a i mt-a 03    ;)

 

 

Rotax-ov.

 

Gresis druze. Zadnji model sa rotaxovim agregatom je model za 2005-u, a model za 2006-u, koji nosi naziv TRAIL, je potpuno redizajniran i ubacen je Minarelijev agregat.  ;)

 

Mislim da ne grijesim. Samo ja pricam o Yamahi, koja u XTR i XTX stavlja Rotaxove motore, a zakleo bih se i da je slucaj sa Pegasom. Bar mi se cini da sam tako citao u Motopulsu, u jednom broju koji je radio test 4 SuperMoto modela, Ktm, Yamaha, Husqvarna iiii BMW Xmoto, cini mi se. A imam kuci dvobroj iz Januara, sa modelima za 2008 godinu, pa cu da se javim popodne, sad sam na poslu :)

 

Procitaj ti malo bolje , pa ces videti da se u XT-a ugradjuje minarelijev agregat,kao i u pegasa od 2006-e.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r
pa ces videti da se u XT-a ugradjuje minarelijev agregat,kao i u pegasa od 2006-e.

 

ugradjuje se od 2005. koliko ja znam  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja