Jump to content

Moto Zajednica

Golub

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1006
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Golub

  1. Evo i koji par i od mene Nadam se da vas nisam ugusio
  2. Golub

    JawaMania

    Evo malo da se pohvalim, juce stiglo ima da sija ko ...
  3. Golub

    Munje!

    Evo i mog doprinosa temi i jedna bez munja Pozdrav.
  4. Golub

    JawaMania

    Da ove sa elipsastim cajgerom sa vidjao po gradu, predpostavljam da je mehanizam ispod plocice sa brojevima isti da se razlikuje samo ta gornja plocica sa brojevima. Ako ne nadjem drugi cajger odnecu ga kod majstora. Samo cu da kazem unapred - hvala Nego ljudi da vas pitam, danas me startuje taxi-sta i ajd da prodas i ajd ja reko nije na prodaju upali se zeleno i svako produzi na svoju stranu, naravno pustio mi je crva pa me zanima koja bi po vama bila realna cena? Motor nije registrovan, ima da se sredjuje 1001 sitnica, pali ide. Ne vredi da racunam koliko sam ulozio i koliko meni znaci, ali me zanima sta bi po vama bilo realno?
  5. Golub

    JawaMania

    Darago mi je da vam se Jawa svidja, sto se tice zmigavaca ovi su mi camili u podrumu godinama a i hromirani su tako da su mi se nekako uklapali. Za kola je u pravu Drumskalisica upitanju je Austin 1300, to mi je bilo prevozno sredstvo zadnjih 2god, medjutim pre par meseci mi je crko diferencijal pa sad ceka da se oraspolozim i pocnem popravku. Inace zanima me gde bi mogao da nadjem cajger za Jawu posto mi ovaj ne radi tj. pokazuje samo do 40km/h i dalje nece. Na netu su preskupi, ne znam dali bi pasovao od neke mladje? A sto se tice filtera, gorivo tece u smeru strelice.
  6. Golub

    JawaMania

    Pozdrav svoj braci po Jawi, evo da predstavim svoj motor upitanju je Jawa 175 356 iz '60, koliko znam u narodu je bila poznata kao ''policajka'' valjada su je panduri vozili '50 i '60. Sa istom se patim negde od 2000-te malo je vozim, malo je guram, vezbam desnu nogu kurblajuci i tako u krug. Vise puta hteo da je zapalim, bacim u dunav i prodam. Al evo jos uvek je kod mene, koliko ce ne znam. Pre par godina sam uradio komplet motor- novi lageri, semerinzi + klip + nesto delova u menjacu dok na exterijeru nista nije radjeno. Za sad pali i ide tako da nista ne cackam. No da ne tupim vise evo slika
  7. Evo da se predstavim kao sto je i red, zovem se Goran u sirim narodnim masama poznatiji kao Golub, i iz Bgd-a sam, volim sve sto koristi benzin kao pogonsko sredstvo bez obzira na kolicinu tockova, krila i ostalih dodataka. Trenutno sto se tice dvotockasa imam i vozim Jawu 175 typ356 iz '60 i Keeway Huricane 50cc. Inace gajim posebnu ljubav prema oldtimerima. Eto toliko od mene za pocetak Pozdrav.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja