Pozdrav svoj braci po Jawi, evo da predstavim svoj motor upitanju je Jawa 175 356 iz '60, koliko znam u narodu je bila poznata kao ''policajka'' valjada su je panduri vozili '50 i '60. Sa istom se patim negde od 2000-te malo je vozim, malo je guram, vezbam desnu nogu kurblajuci i tako u krug.
Vise puta hteo da je zapalim, bacim u dunav i prodam. Al evo jos uvek je kod mene, koliko ce ne znam.
Pre par godina sam uradio komplet motor- novi lageri, semerinzi + klip + nesto delova u menjacu dok na exterijeru nista nije radjeno. Za sad pali i ide tako da nista ne cackam.
No da ne tupim vise evo slika