Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Pre 14 sati
Jun 12
Jun 8
Jun 6
Maj 30
Maj 20
April 19
109
Pregled svih promena statusa od člana Totomoto
Jel može nekako da se namesti da mi nazivi sekcija na naslovnoj foruma ne budu na engleskom?!
Pablo
Može naravno. Potrebno je da promeniš jezik na forumu u srpski, a to imaš na dnu sajta ispod donjeg banera, sa leve strane.
Pozdrav!
Totomoto
Hvala Pablo! Ubih se tražeći od kad ste prešli na novi forum
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja