Jump to content

Moto Zajednica

KIZA73

Članovi
  • Broj tema i poruka

    159
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: KIZA73

  1. Pozdrav ;D
  2. Pozdrav ;D
  3. Pozdrav ;D
  4. Pozdrav ;D
  5. Imam isti takav, extra ocuvan, sa svom dokumentacjom u originalnoj kutiji. Ali posto je i moj sa tavana, nista ne znam o ovoj spravi. Vratio sam ga na tavan ;D
  6. Tacniji naziv Honda NX 125 Trans City.
  7. Pozdrav ;D
  8. Pozdrav ;D
  9. Pozdrav ;D
  10. Pozdrav ;D
  11. Pozdrav ;D
  12. Pozdrav ;D
  13. Pozdrav ;D
  14. Nudi mi se u zamenu Honda Dominator 125 1998.g, pa ako neko ima neko iskustvo sa ovim motorom naka nesto napise. Hvala.
  15. Pozdrav ;D
  16. Pozdrav ;D
  17. Pozdrav ;D
  18. Pozdrav ;D
  19. Pozdrav ;D
  20. Pozdrav ;D
  21. Pozdrav ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja