Jump to content

Moto Zajednica

KIZA73

Članovi
  • Broj tema i poruka

    159
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: KIZA73

  1. Pozdrav ;D
  2. Pozdrav ;D
  3. Pozdrav ;D
  4. Hvala
  5. Da li danas uopste vise nesto moze da nas zacudi? Samo bez nervoze, bitno je da je makina istala citava, a svecicu bez blama odes i zamenis. Ako nece ti mu je ipak vrati ali kroz staklo izloga ;D
  6. Da li neko zna koji tip (oznaka) lanca ide na Apriliu RX 50 1997.god, prednji lancanik 12 zuba, a zadnji 51 zub? Hvala
  7. Hvala komsija Ide ko 125, a ne mora da se registruje. Znaci da vredi vise nego 125 ;D
  8. Pozdrav ;D
  9. Pozdrav ;D
  10. Ajmo ljudi, pravi motor za krizna vremena. Izgleda ko 125, ide ko 125, a registracija udjes, izadjes i gotovo za sva vremena.
  11. Naci ce ga Djordjevic :'(
  12. Pozdrav ;D
  13. Pozdrav ;D
  14. Pozdrav ;D
  15. Pozdrav ;D
  16. Pozdrav ;D
  17. Pozdrav ;D
  18. Pozdrav ;D
  19. Pozdrav ;D
  20. Pozdrav ;D
  21. Pozdrav ;D
  22. Pozdrav ;D
  23. Pozdrav ;D
  24. Pozdrav ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja