Jump to content

Moto Zajednica

fantommacan

Članovi
  • Broj tema i poruka

    79
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: fantommacan

  1. to sve zavisi od toga ko ce ga registrovati.inace motor nema nijednu manu niti falinku.javi se.pozzz
  2. ;D ;D ;D pustio sam ti PP ;D ;D ;D
  3. isto pitanje?
  4. kad zatezes lanac,prvo olabavis glavni sraf na tocku,pa onda podesavas oba mala srafa(koliko zategnes levi toliko i desni,da ti tocak ne izgubi balans.)
  5. presao sam 2200 km,pa rekoh da budem siguran.ali mogu vam reci da se lepse cuje i bolje radi sa novim uljem MOTUL 5100 10w40. p.s.mislim da je to i pre bilo
  6. evo danas sam menjao ulje u motoru.sipao sam MOTUL 5100 10W40.deluje mi ok.
  7. 1. ROSSI 2. LORENZO 3. STONER
  8. cestitam na kupovini,a sto se tice kvacila i menjaca to se da nastelovati.probaj da dotegnes sajlu od kvacila,pa ces onda videti.pozzz
  9. WELCOME
  10. WELCOME generacijo
  11. WELCOME
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja