Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. ova druga fotka je greska ali mislim da ne smeta
  2. evo ja da ti prvi pozelim dobrodosnicu
  3. ovaj u crnom sam ja a ovo je srecko njegova je endurka
  4. pozzzz
  5. dobro dosao
  6. saucesce porodici i prijateljima
  7. ??? kako li tek ovo radi ???
  8. odlicno putovanje malo umora ali se osplatilo koliko vidim zao mi je sto ja nisam bio tu
  9. motor je stvarno lep cestitamo
  10. pozzz
  11. ja sam vlasnik tuarega ali cvaja od 125 to je bio motor u svojoj klasi vrh a ovo mi se ne dopada ali mozda uzivo izgleda bolje ;D
  12. odlican izbor motora
  13. pozzz
  14. ja mislim da si dosao na pravu stranu
  15. neces pogresiti u izboru motora i dobro dosao
  16. malo fotografija sa ekstra skupa od ekipe iz uzica i minje iz raske
  17. NA PUTU NA MOTO SKUP U BRCKO U KABLARSKOJ KLISURI I KOD DRUGARA SRECKA TAKODJE BAJKERA U POZEGI
  18. pozzz
  19. pozz komsija ja sam sa druge strane kopaonika
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja