Jump to content

Moto Zajednica

zarko1983

Članovi
  • Broj tema i poruka

    321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: zarko1983

  1. Ovo mi je prvo menjanje ulja u ovom motoru, inace predhodni vlasnik mi kaze da je u njemu motul 300 v 10-40, u dilemi sam sta sada sipati da li isto to ulje uli 15-50 ili mozda neko drugo? Inace motor ne trosi ulje, bar ne za ovih 3000 km od kad je kod mene. Ako neko vozi isti motor voleo bih da znam njegovo misljenje a i misljenja ostalih.... Motor ima 750cm3
  2. kaciga je extra nemam reci samo prodaja ide slabo udarila kriza najjace....
  3. ne jos uvek, javili se neki ljudi za vikend ali su sve opcije jos uvek u igri
  4. cena 100 e ili zamena za fullface, kad se uspravim nema vetra a kad se sagnem susti vetar i jako me nervira a ne mogu voziti srada uspravljen
  5. Ja sam tu na 30 km pa najavite kad dolazite da skocim i ja malo
  6. Voleo bih da dodjem ali ako bude kise tesko....
  7. Spustio bih malo prednji deo mog Srada, znaci tocak uvukao vise u oklop..... da li je moguce to uraditi i kako? Hvala
  8. ja imam n101 mat crna u dobrom stanju
  9. Kao sto naslov kaze kupujem pantalone, visina 174 i 84 kg, budzet ogranicen pa nudite nesto povoljno, udarila kriza
  10. lepo motorče.....kombinujem ovih dana nešto....pa ću ti se verovatno javim..... sta je denise ipak ide gs na dobos
  11. Pitanje je da li su ga predhodni vlasnici tako mazili, 8000 nije ništa za njega, tek tada počinje da divlja... da u pravu si ali ja sam pitao u principu, znaci neki prosek koji prelaze....Sto se tice mog motora kupio sam ga ovde na forumu i predhodni vlasnik mi se cini kao dobar covek i kao neko ko je dosta vodio racuna o motoru.
  12. Prvo pa musko. Ja ipak mislim da BMW najvise ulja trosi, a i pretezak je za off-road brate. LM, zarko1983, ne treba ti nista to R u naslovu teme. Sve su to SUS motori, po istom principu i pocnu da se raspadaju kad se izakaju. Neki na 10.000, a neki na 300.000 km. Moj R ima sad 9 godina i 54.000 km, radi kao sat, dok je recimo moj GS500 u petoj godini sa 25.000 km dozivio prolupavanje i generalku. U pravu si, ja sam vozio GS-a imao je oko 30000 nije trosio ni gram ulja, a ovo R sam stavio jel se vrte mnogo pa po nekoj logici verovatno manje traju....mada ja mog SRAD-a ne vrtim mnogo, do 8000 najvise.
  13. Ja sam sad na vestima cuo da je motociklista preminuo nadam se da informacija nije tacna, ne mogu da verujem sta se desava, svaki dan neko ode...uzas!
  14. Pozdrav, zanima me koju kilometrazu u proseku prelaze R motori, kad pocinje potrosnja ulja....?
  15. Ja sam tu i dalje i jos uvek nisam kupio pantalone.....
  16. Pre par dana za SRAD-a 750 (136 ks) komplet sa novom tablicom i saobracajnom 16500 din
  17. koja bi cena bila da poskidas sve ove oklope i da ga vratis u fabricko stanje(standard)?
  18. koliko para? mada meni to baas i ne odgovara posto nemam alat za te prepravke, meni najvise odgovara samo da ga zasrafim
  19. jel si siguran da mora da se sece....ja mislim da je ram isti samo se nakaci rep od K1, aj ako naletis na neki rep javi mi......
  20. ja to volim fabricki, jel si ti uradio ako jesi slikaj da vidim kko izgleda ako ti nije tesko? znam da je skup majku mu, ako naletis negde na neko sediste javi
  21. pa moj i jeste 750 ako si primetio....znam da nisu iste.....razmisljam sad nesto da zamenim ceo rep da stavim od K1.... kostur i plastike ali ce biti problem sedista da se nadju
  22. da ne otvaram novu temu, kupio bih kostur repa (aluminijumski deo) od K1 ako neko ima povoljno neka se javi
  23. nove ili polovne?
  24. zarko1983

    MZ

    Kupujem MZ, pozeljno 150 cm bez papira....
  25. Kupujem Mz pozeljno 150 cm bez papira .....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja