Jump to content

Moto Zajednica

zarko1983

Članovi
  • Broj tema i poruka

    321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: zarko1983

  1. to sam i ja mislio, uzmi 750 neces se pokajati, ja sam vozio 600 razlika je ogromna u snazi motora kao i ogibljenju ponasanju na putu....
  2. aj slikaj to kako izgleda, dal moze da se nabudzi na piagio ciao? kolko love?
  3. pa iz Žagubice ići ćemo u subotu
  4. koliko menjac?
  5. Brojevi?
  6. u sustini jesam zainteresovan ako ispadne kako treba, brkin za k1 mi se nije bas uklapao i nisam bio preterano zadovoljan
  7. ne znam sta kazem, za k2 sam platio 30e podrep kod brke, ali mozda je srad bolji motor sto sigurno i jeste.... salu na stranu, aj vidi posalji o cemu se radi, posalji koju sliku... jel znas da li je od poliestera ili plastika? Znam da imas kalup, verovatno ti treba nedelju dana da ga izlijes?
  8. Jel u Srbiji nemoguca misija naci podrep za SRAD-a?
  9. Jedna saljiva
  10. vizir i desni prednji migavac?
  11. Imam Michelin macadam ko nova bas kupljena za GS ali sam ga u medjuvremenu prodao 130/70/17 30 e imas i slike http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/64093-polovne-gume/page__p__1060447__hl__polovne+gume__fromsearch__1#entry1060447
  12. koliko za bos auspuh i da li je otvoren

  13. Samo igra ulogu zamena uz doplatu, tako sam ja prodao prosli motor a i vecina ljudi
  14. ja sam iz ovih krajeva- Žagubice, najbolje je da dodjete ovih dana tačnije 24,25,26 jer se održava tradicionalni sabor vrela homolja i mnogo je lepo. Napraviću jedan uvod u opštim temama pa možete videti o cemu se radi
  15. Gile jel ovo tvoja honda, sa tufnicama? Samo kes igra ulogu ili i nesto drugo
  16. imam ja konstrukciju repa ako nekom zatreba izvini za off
  17. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/64093-polovne-gume/page__p__1060447__hl__polovne+gume__fromsearch__1#entry1060447 michelin je odlicna moze jos dugo da trci maltene nova i u dimenziji ti je
  18. I meni se bas svidja
  19. osvezenje
  20. Velicina mislim da je 52
  21. Prodajem koznu spyke jaknu u odlicnom stanju bez ogrebotina i bilo kakvih ostecenja vrlo malo koriscenja, protektori na laktovima i ramenima bez grbe cena 150 e 064/9558855
  22. da osvezim malo temu mozda se nesto pojavilo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja