Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Bopk da li ces nam biti vodic, kada budemo dosli na tvoj kraj?
  2. Tajanstveni znaci..
  3. Jao ne vidim lepo motor , cu crknem kazi ko je ! ;D Stani bre ovo je Tenera na slici? ???
  4. To ne vazi za nas, ne vozimo mi dzabe Enduro-Touring Eto ni ja nisam bio i mene bas to kopka o chemu se radi, rado bih obisao to.
  5. Brundo? ???
  6. Zex si ih doslepao do tu ili kako?
  7. Cao acime ;D
  8. (Nezna sad kako da se izvadi da mu ne pukne dupli nalog) ;D
  9. Upoznajte se vi sutra medjusobno koliko god zelite do mile volje, a sa nama neki drugi put. Nismo MI iz te price
  10. Jes vala sumnjav mi ovaj Acimo isto, da nije to isto neki dupli nick (gosa 2) u nameri da pomislimo da ih ima vise..
  11. Ne prozivaj, ti sto nemas trunku respekta prema svom motoru. Svi ludi dosli motorima samo si ti pametan doso vespicom..
  12. Goso ne zelim uopste vise da komuniciram stobom ako se pravis lud, znas ti koj.. onaj sto ga drzis u garazu pa ga samo vadis 10-tog u mesecu..
  13. KAZI MI MOLIM TE DE TVOJ MOTOR BIO TAD ?!?!?
  14. A da oni bili tamo gde se servisiraju bicikle da provere amortizer da li je dovoljno zategnut..
  15. De se sakrili ovde ovi sto voze trafike? Ne vidim ih..
  16. Prica covek koji nema kuraza da stavi svoj motor na avatar..
  17. Cuj ti to.. Pa on ima 5 AT za *modernizaciju* na jednu ST.. Kakav crni leba od ST? ???
  18. Odkud znas da je buljas? Si mu ga meto malo? Ste se sigrali tate i tate? xD
  19. Hehe.. Citam i u isto vreme ne verujem koliko si smesan, Super Tenera se vozi nocu kao i po danju, ja sam jedared svoju ragu vozio 200km nocu od 1 do 5h ujutru bez svetla (regler PRC je kriv) bez ikakvih problema. Mislim da gresis. Ja Popsy-ju skidam kapu, taj covek deli dusu sa svojim motorem.
  20. To nam nije ortak, vido fensi motor parkiran na ulici i odma bi da se slika na njemu. Ko dete kad vidi Ferarija pa bi da slika u njemu.
  21. Eto ! Odma ti mislish na *onaj* nacin posmatranja.. sram te sede kose, vulgarnostima nikad kraja kod vas Trafikanijanca.
  22. da vidimo da li ce da se primish.. Goso posmatramo te.. izucavamo.. Ako vidimo ijednu roze vespicu na paradi znacemo da si se zamaskirao i aftomatski letis sa foruma ! ;D
  23. Mislim da bi bilo adekvatnije da se tema prebaci u predloge za izlete u putovanja jer mislim da je potencijalna destinacija za voznju na prolece. Ili ove gluposti samo mene zanimaju?...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja