Hehe.. Citam i u isto vreme ne verujem koliko si smesan, Super Tenera se vozi nocu kao i po danju, ja sam jedared svoju ragu vozio 200km nocu od 1 do 5h ujutru bez svetla (regler PRC je kriv) bez ikakvih problema.
Mislim da gresis. Ja Popsy-ju skidam kapu, taj covek deli dusu sa svojim motorem.
da vidimo da li ce da se primish.. Goso posmatramo te.. izucavamo.. Ako vidimo ijednu roze vespicu na paradi znacemo da si se zamaskirao i aftomatski letis sa foruma ! ;D
Mislim da bi bilo adekvatnije da se tema prebaci u predloge za izlete u putovanja jer mislim da je potencijalna destinacija za voznju na prolece.
Ili ove gluposti samo mene zanimaju?...