Hvala mnogo kolega!
Zeleo bih da istaknem da je stilgar izuzetno korektan i kolegijalan. Topla preporuka.
P.S.
Ja bih rado kupio i zvucnike, kaze drugar da se sjajno cuju. Nego imam problem sa transportom. I na pojacalo cu da cekam, u najboljem slucaju, do avgusta.
Da li si mozda probao Pirelli Scorpion Trail II? Meni su se pokazale sjajno. Mislim da ih i kolega @doktor koristi na ST, i da je jako zadovoljan.
Nemam licno iskustvo ali cujem da hvale Josku iz Temerina. Najbolje popricaj sa cika Rajkom. On je poznat kao krotitelj elektronskih spinova
Brz oporavak ti zelim kolega.
Danas se na par metara od mene desio ceonu sudar automobila i skutera. Pozvali smo hitnu. Dosli su brzo i ... pozvali helikopter.
Sve ovo pisem samo zbog jednog: Cuvajte se ljudi. Znam da ova poruka nije nova ni orginalna ali zivot je samo jedan.
Ja sam pre par godina pazario Shoei Qwest. Ima pinlock i zavesicu ispod brade. To je, kako ga zovu, "entry level". Tj. udjes i nikada ne izadjes iz ovog brenda Ako nema kod nas da se kupi probas neciju i porucis online Imas je i u Louis-u u nekoliko varijanti. Kalup nije univerzalan. Odgovara vise ljudima koji imaju ovalnu glavu.
Sinoc su na ovom mestu divlje svinje prekopavale zemlju u potrazi za hranom:
Ja sam zamenio srpsku dozvolu za talijansku. Takodje su mi u napomeni napisali taj podatak.