I tako,posto kod mene nikad nista ne ide lako tako je i sa motorom.Prvi pokusaj paljenja nije uspio jer nisam naviknut gdje kvacilo otpusta.Drugog pokusaja nije ni bilo jer motor pusta cudsn prodoran zvuk,da se radi o autu rekao bih da je alanser.Bas sam se da izvinete sjebao.
Pozdrav,
Nemam nikakvo iskustvo sa motorima osim par puta na El skuteru.Trenitno sam u situaciji da mogu da kupim Yamahu drag star 125cc i da polazem za tu kategoriju ili da polazem za A ali minimum 1godinu necu imati novce da kupim motor.Interesuju me prednosti i mane ovih 125cc motora.Vozicu samo gradsku voznju i vikendom malo oko grada.48 mi je godina.