Jump to content

Moto Zajednica

Sumnjicavi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    30
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sumnjicavi

  1. Sumnjicavi

    125 CC

    I tako,posto kod mene nikad nista ne ide lako tako je i sa motorom.Prvi pokusaj paljenja nije uspio jer nisam naviknut gdje kvacilo otpusta.Drugog pokusaja nije ni bilo jer motor pusta cudsn prodoran zvuk,da se radi o autu rekao bih da je alanser.Bas sam se da izvinete sjebao.
  2. Sumnjicavi

    125 CC

    Ne znam drug,ima iskusnijih na forumu mozda oni znaju.
  3. Sumnjicavi

    125 CC

    Hvala vam svima na ljepim zeljama,da mi je neko rekao da sa svojih 48 godina mogu da se ovoliko radujem kao djete ne bih vjerovao
  4. Sumnjicavi

    125 CC

    Ljudi ja nisam izdrzao,jbg valjda ce biti dobro.Pazareno prije par minuta
  5. Sumnjicavi

    125 CC

    Pozdrav, Nemam nikakvo iskustvo sa motorima osim par puta na El skuteru.Trenitno sam u situaciji da mogu da kupim Yamahu drag star 125cc i da polazem za tu kategoriju ili da polazem za A ali minimum 1godinu necu imati novce da kupim motor.Interesuju me prednosti i mane ovih 125cc motora.Vozicu samo gradsku voznju i vikendom malo oko grada.48 mi je godina.
  6. Pozdrav,zovem se Zoran trenitno ne vozim motor ali polako,nadam se da ce se to uskoto promjeniti
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja