Jump to content

Moto Zajednica

andras.a

Članovi
  • Broj tema i poruka

    8
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: andras.a

  1. U pravu si, od 2025 ima nekih 7l veći prostor ispod sedišta Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Ima vizir, to je iz Lidla kaciga Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Zapravo może napred manja jet kaciga, sad sam probao, zatvara se bez problema. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Ima i na Temu Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Fina cifra. Ja sam tek na 3k km, ali da znam šta me čeka. Da li se sećaš koliko bude veliki servis koji se radi na 20k? Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Za koji motor odgovaraju? Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. U medjuvremenu sam poručio i stiglo. U paketu su bile 2 folije. Prvi put sam postavljao pa su ostali mehurići, ali nema veze, kao što reče kolega, bolje da ima nego da nema. Okvir je od neke glindžave plastike i lepo se postavi, malo pomogne kad je sunce pod odredjenim uglom. Nije nešto apsolutno neophodno Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Uzeo sam c400 gt novi, 2025. Da li je neko uzimao screen foliju i screen frame cover sa Temu? Poručio bih odatle, pa me zanima da li neko ima iskustva? Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja