-
Broj tema i poruka
626 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: DarkoČa
-
Sam nosač na kom se postavlja je i punjač ujedno. A ima izlaz za usb kabel koji se povezuje sa kompom ili adapterom za punjenje Doživotni update mapa Odlicna je! Imao sam je na Yamaha Tracer 900 Srećna prodaja! Послато са SM-S901B помоћу Тапатока
-
znači od 4.500 do 9.000 budžet Srećno u potrazi i da udomiš što bolji primerak
-
Lep ko lutka, jesi ga spremio za Trebinje?
-
Biće promenljivo, sa kišicom kad - kad, *ebiga znam da nije prijatno, ništa lepše od lepog vremena al ajd u nadi da nas neće sustići i da nećemo kisnuti
-
Idemo bajkara, standardno, ako ćeš preko CG i Durmitora, možemo te sačekati negde
-
I ja sam hteo napisati..... Zoki vidimo se dole
-
Hmm....... Teško je porediti, ali svakako prednost dajem Trebinju. Ipak kad je more blizu, more je more
-
kako bi rekli, akademskih 10 minuta
-
Takođe legende moje, baš mi je bilo drago da smo se i videli i vozili i uživali na festu. HHEEHEEHEH al jaga je kriva što smo zakasnili na defile pa smo mi odvozali defile naš po BL Pravimo dogovore za dalje vožnjice, jedva čekam
-
Na putu za BL danas: - Višegrad - Sarajevo - Zlatište / Trebević sutra: - janjske otoke - plivski vodopad i stižemo na defile u BL Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
- 221 odgovora
-
- 11
-
-
[emoji2390][emoji2388][emoji2390][emoji2390][emoji965] Idemooo momciiii i devojke Banjaluka zove..... Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
Ne! Ukinuto Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
Hvala bajkara, Snašli smo se [emoji106] Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
Sreća nije padala kiša, ali bilo je hladnjikavo na Belim zemljama Ne očajavaj, uvek ima vremena za druženje [emoji965][emoji106][emoji112][emoji123][emoji109] Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
Baniša / Srbobran 062 / 179 - 078 - 1 Pozovite njega i pitajte, donosi robu po narudžbini
-
Da, šareno vreme da, al ajd, ne može se sve ugoditi. Uz više pauza, ne baš vožnja po kiši stižemo Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
Verujem ti. Sreća nađosmo, puuuuh olakšanje Ali cene su u nebo otišle, uglavnom smo na 400m od Tvrđave, obezbeđen parking. Ima da gori BL za vikend Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
Sve puno bajkara [emoji1787] Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
PozzZ, Ima li neko kontakt za smeštaj, potrebno za nas 7 - oro. Malo smo kasno se setili da rezervišemo na vreme
-
Da! Sve pohvale i preporuke Takođe rade i prodaju novih BMW motorcikala a uskoro uzimaju zastupništvo Piaggio Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
-
Današnja Ad / hok / predvikend vožnja [emoji16] Čačak - Knić - Balosava - Ribnica - Goč - Jošanička banja - Kop / Pančićev vrh, krst - Raška - Ušće - Kraljevo - Čačak I drugar Ivčo kome je polazna / povratna tačka bila Batočina. Nalazimo se, doduše malo kasnije, oko 11h u gruži, zbog obaveza i u kratkoj pauzi kod Gagija, da pazarimo neke setnice Nastavljamo ka Ribnici i dalje ka Goču i Jošaničkoj banji gde pravimo kratku pauzu za osveženje Plan, dalje na Kop, Pančićev vrh, Krst, Sunčana dolina PooOoodobar makadam sa finim rupama od bujice, jedva se uspesmo a i siđosmo. Dan je bio prelep! Sunčan, temperatura taman, saobračaj umeren iako je petak. Nastavljamo dalje ka Raškoj, dolinom Jorgovana do Magliča gde pravimo pauzu, al max.br.fotki i ne mogu da postavim više [emoji16][emoji41] Pauza za osveženje i povratak u surovu realnost Lepo i kvalitetno ispunjen dan Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
-
Neći i Ja sad da ga kritikujem, dovoljno je dobio pridike od Vas, posle mi je bio baš nervozan, haahhaah, Ma @Marko05 je car , brat moooi, i bez njega nigde Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
-
Ja sam, ali osim ostatka ekipe koji su žurili kući na GP, Mare Ivčo koji je došao posle tebe i Ja smo se provozali ibarskom do Ljiga pa preko Mionice na Divčibare Uz kratak predah, osveženje i malo slatkih zanimacija nastavili preko Tometinog polja, Kosjerića do Požege. Mare kući, mi do Čacka pa kući i povratak u surovu realnost Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
