Jump to content

Moto Zajednica

Vitez Koja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Vitez Koja

  1. Nemoj da pokusavas onda da se ne zeznes. A Car Go? Znam da oni stalno traze vozace, ali nije bas sjajno kod njih. Dosta se radi, fazon 12h njihovim autom ako ces. Nzm dal ti treba da ti mozes da biras kad ces da radis ili da imas radno vreme.
  2. On je bajs rentirao negde na Zarkovu, i bilo je nekih 5000 mesecno koliko mi je u secanju ostalo
  3. Moj Kum je radio i bio je zadovoljan ali je vozio elektricni bajs. Sad nzm dal bi ti isao kolima, motorom, bajsom. Kolima neces da kisnes ali je guzva haos. Motorom je dobra zarada jer stizes brzo, takodje i bajsom. Bajsom mozes i da prodjes kroz jednosmerne ulice itd.. ali ide zimaaa Nzm sta jos znas da radis pa da vidimo dal ima negde neki drugi posao
  4. Ako hoces pogledaj koliko su u Louise.. imam drugare tamo koji.bi mogli da uzmu i da prenesu preko grane
  5. Hahah moguce.. izgleda da je u svadji sa gravitacijom
  6. Koliki su ovo autobusi to je neverovatno. Ja kad stanem pored njega me vidim se Moj drugar je u Portugal isao sa njim.. ali kaze da je redovno padao na semaforu, kad ga zaljulja i samo bap
  7. Kolege, imam visak ovih delova. Prodat je motor a oprema ostala Sve ide sraf na sraf. Nema nista da se budzi Moze licno, moze slanje moze kako ocete
  8. Vitez Koja

    Yamaha FZ8

    @Asfalt Ima kolega u Sport Touring pa dalje u Yamaha i Diversiom tu smo mi sa Yamahicama Isto i ja trenutno vozim FZ8 ali S model. Nzm koji ti vozis S ili N
  9. @grafigo Vau, za ovo nisam znao.. sad cu celo vece da se igram
  10. Uu lepa ti Kawa nema sta.. i ja sam malo u razmatranju da kupim Vrsysa. Samo sto bi morao prvo da sednem da vidim dal cu da dohvatim pod nogama malo sam kratak sa visinom
  11. @punisa 16a gde su 4.5 tu su i 5.4 nije me ni zvao, mozda mu se ne svidja takav motor
  12. @stegula Hvala kolegaa Jestee, bas je dobar i msm da je cena max korektna. Menjam ga samo zbog problema sa kicmom pa moram nesto udobnije da uzmem
  13. Dao bi ga za 5400
  14. Na prodaju, za kolege sa foruma 5.500€ cena je fix
  15. Kucaj na netu Boban sajle.. on pravi, mn pravio za LTD-a Iz Bga je
  16. Da li ima neko neku opremu za FZ8S I neki auspuh na prodaju
  17. Yamaha Fazer FZ8SA WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha Fazer FZ8SA, 2012. godište, Touring, vozilo prešlo 14930 km, Jagodina. Cena 5.790 € - Motori -... Yamaha Fz8 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha Fz8, 2011. godište, Touring, vozilo prešlo 31885 km, Niš. Cena 5.499 € - Motori - Polovni Automobili
  18. Kolege, da li ima neko iz Jagodine i iz Nisa da je rad da pogleda motore?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja