Nemoj da pokusavas onda da se ne zeznes. A Car Go? Znam da oni stalno traze vozace, ali nije bas sjajno kod njih. Dosta se radi, fazon 12h njihovim autom ako ces.
Nzm dal ti treba da ti mozes da biras kad ces da radis ili da imas radno vreme.
Moj Kum je radio i bio je zadovoljan ali je vozio elektricni bajs. Sad nzm dal bi ti isao kolima, motorom, bajsom. Kolima neces da kisnes ali je guzva haos. Motorom je dobra zarada jer stizes brzo, takodje i bajsom. Bajsom mozes i da prodjes kroz jednosmerne ulice itd.. ali ide zimaaa
Nzm sta jos znas da radis pa da vidimo dal ima negde neki drugi posao
Koliki su ovo autobusi to je neverovatno. Ja kad stanem pored njega me vidim se
Moj drugar je u Portugal isao sa njim.. ali kaze da je redovno padao na semaforu, kad ga zaljulja i samo bap
@Asfalt
Ima kolega u Sport Touring pa dalje u Yamaha i Diversiom tu smo mi sa Yamahicama
Isto i ja trenutno vozim FZ8 ali S model. Nzm koji ti vozis S ili N
Uu lepa ti Kawa nema sta.. i ja sam malo u razmatranju da kupim Vrsysa. Samo sto bi morao prvo da sednem da vidim dal cu da dohvatim pod nogama malo sam kratak sa visinom