Jump to content

Moto Zajednica

Baki Vrsac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    448
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Baki Vrsac

  1. Dobro dosao ima na oglasima nekoliko, nisam skoro gledao ali sa covekom iz Uba nema greske. sto se tice gledanja, mora da radi mirno, tiho, da motor bude suv, ako ima ABS onda obavezno proveri da li radi. Ostalo nema sta gledati cekamo vesti
  2. Baki Vrsac

    Turska

    Odusevljen je vasim putopisom i ima jaku zelju da prodje istu ili slicnu turu
  3. Baki Vrsac

    Turska

    Veliki pozdrav Nadam se da je tema na dobrom mestu Naime, moj veliki prijatelj Marinel koji samnom odvozao turu Srbija-Rumunija-Bugarska-Grcka-Makedonija-Srbija( ) zeli ici na turu po Turskoj inspirisan nasim drugarima iz Cacka koji su postavili i putopis inace Marinel ce nam se uskoro pridruziti i u grupi a oni koji su ga upoznali znaju da ima jako veliko iskustvo u voznji i puno kilometara sa svojim Harley-ima Dakle molio bih ljude koji planiraju ovu ili neku jako slicnu turu ovoj da napisu kako bi i on video i iskombinovao se da obidje i Tursku motorom jer mu je to velika zelja. Hvala
  4. U zdravlju nosio
  5. Druze imas PP
  6. Malo smo otvorili sezonu
  7. Hvala puno Gogi vidimo se do kraja nedelje da se ispricamo i da preuzmem
  8. Ma bice sve ok. Mozes mi naruciti ulje i filter ulja za panku?
  9. Mada??? dao kaparu?
  10. Znaci jos je tu
  11. Znaci jos je tu
  12. Panka otisla? Mislim odvezao je?
  13. Hvala druze, takodje i dobro dosao
  14. Momci kako ste? Sta imate novo? Da li se neko provozao ovih dana?
  15. Neeee to je plan za ovu godinu od duzih tura
  16. Odem u garazu pa otkrijem motor, upalim ga da radi dok sam tu po dvoristu i dok lopatam sneg.... i razmisljam o novim deonicama trenutno razradjujem plan i gledam deonicu vrsac, zagreb, jubljana, faaker am see, preko alpa do venecije i onda preko ljubljane i maribora do baje u madjarskoj pa na sombor i kuci to mi trenutno greje dusu
  17. Ma poludeh vise
  18. Pa da malo osvezimo i grupu ovde
  19. Da li samo ja ili nisam jedini koji ne moze da doceka da sedne na motor i krene otvorenim drumom
  20. Momciiiii
  21. Dobro dosao druze
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja