Jump to content

Moto Zajednica

Baki Vrsac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    448
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Baki Vrsac

  1. Pravi citat na pravo mesto. Jedino sto je nas za sada 6 ali polako. Iskreno verujem da ce i ovaj sto se lomi izmedju RTa i Pan-ke kad proba jedan i drugi prelomiti u korist Pan-ke kao i Bubica i ja.
  2. Dobro dosao
  3. Video sam se danas da draganom d i mogu reci da ce mo biti lepa i slozna PAN PORODICA Nadam se i verujem da ce mo biti jaki kao snop prutova.
  4. Dobro kazes. Ovaj sto ima SS-a vozi ga 15tak godina on je prezadovoljan, zna ga napamet i ne bi ga menjao. Softejla ima prijatelj iz Nemacke ali on je neko ko ima puno para i svako prolece ode u servis i sve promeni kad mi kaze cifru a ja za glavu Drzim se ja evrope a ako bude para da legne i jedan drag star 1100 bilo bi superiska
  5. Upravo to. HARLEY je ime, prestiz, istorija ali daleko od toga da je bez greske, premca... Vozio sam ss stari motor iz 83 godine i jako trese a po prici vlasnika desi se da se i odviju srafovi na sred puta, vozio sam i softejla iz 2009 skroz druga prica, manje vibrira i verovatno manje problema ali svaki deo, ulje, svecice... Kao da kupujes zlato
  6. Moje misljenje je da je Harli-Davidson ime sa velikom cenom
  7. dobro dosao
  8. Prelepa masinica
  9. ja se lomim izmedju ove dve i interesuje me misljenje nekog ko je ima ili je koristio http://www.winwin.rs/akciona-kamera-s60-4k-allwinner-v3-4k-wifi-black-6819357.html i http://www.winwin.rs/foto-oprema/kamere/akcione-kamere/akciona-kamera-sjcam-sj4000-full-hd-novatek-ntk96650-12mpix-6824553.html Svaka pomoc je dobro dosla
  10. dobro dosao
  11. Odlican putopis. Odlicne destinacije.
  12. Dobro dosao
  13. Sto klasicnije to bolje, jedino jos da ima lanac umesto kaisa i da ne razmisljas
  14. Prvo zagrevanje 50-100km pa onda i malo duze 200-300
  15. Naravno samo da predje 10 stepeni
  16. Dobro dosao
  17. Koji momci? Bas iz Vrsca?
  18. Bitno je da ima svega na jednom mestu
  19. Koliko vidim ebay.de pise na svakom oglasu
  20. Prelistao sam do neke 10 strane i bas ima svega i svacega za st1100
  21. Dobro dosao kod nas ,, A sta je problem sa nasim motorima po krivinama ne razumem,, Pricaju ljudi koji misle da je problem voziti evropu po krivinama, ja je kratko vozim ali iz iskustva ljudi koji voze evropu znam da nije problem vozati je po krivinama jer je savrseno izbalansirana. Malo je problem kroz grad i kreni stani varijante, guzve i provlacenja ali za sve ostalo nema problema
  22. Sveto prebaci se na nasu temu. ST1100 i ST1300
  23. Koji sam ja meni kralj
  24. Dovoljno se dugo znamo
  25. Znas sta cu te pitati i reci Koliko para? Hocu i ja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja