Jump to content

Moto Zajednica

Baki Vrsac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    448
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Baki Vrsac

  1. Neka ja cu da sklapam a vi se igrajte, da ne trosite snagu uzalud, sta je to meni..... Ceo dan
  2. Musu je prava zver
  3. Dragane isto i kod mene danas, sve sam pregledao i opet curi... Kad ono isto to crevo
  4. da li sam ja to rekao
  5. da li sam ja to rekao
  6. Prelep je
  7. Kakav maza razmazen
  8. Sto kaze Bubica samo da se ovremeni i eto nas dok vi sklapate ja cu se igrati sa zveri
  9. Dobro dosao i odlicna masinica
  10. Bice dragane, bice Ja sam danas vratio na moj motor. Mogu ti reci da sam se malo namucio. One delove od tebe dao na kalupiranje i nadam se da ce biti i oni gotovi ovih dana
  11. Planiramo turu dunavskom magistralom pa nam se pridruzi
  12. Dobro dosao Napokon i neko sa 1300
  13. Dobro dosao
  14. Dobri dosao
  15. Veliki pozdrav i motorcic je kao lutka
  16. VELIKI POZDRAV i dobro dosla
  17. Vozi se 1000km godisnje
  18. Covek jako puno radi i ako i kad uspe ode na voznju ali samo duze po 400-500 km ne vozila se... Ali cemo promeniti i staviti ovu kraljicu na drum kako zasluzuje.
  19. Da nova. Prosle godine je presla 0 km
  20. Dragance trebamo li ti nas dvojca?
  21. To je ona sto sam ti pricao. Kupljena nova u Hondi BG 2013te i presla do sada nesro ispod 5000 km. PRELEPA
  22. Ne VAZI se
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja